Özel İskenderun Deniz Tıp Merkezi Otelleri

En uygun Özel İskenderun Deniz Tıp Merkezi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel İskenderun Deniz Tıp Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

İskenderunda 2008 yılında açılışı yapılan Deniz Tıp Merkezi, SSK, Bağkur, emekli sandığı, Devlet memurları ve özel kurum çalışanlarına hizmet vermektedir.Kadın hastalıkları ve doğum, iç hastalıkları (dahiliye), çocuk hastalıkları, genel cerrahi, Diş hastalıkları, Kulak burun boğaz, (endoskopik görüntüleme), göz hastalıkları, Dermatoloji, üroloji, Göğü

The Anılıfe Hotels

Merkez / İskenderun / Hatay
iogenes, Büyük İskender’e ‘gölge etme, başka ihsan istemem’ demişti. Diogenes her mevsimde yalınayak dolaşıyor, harmanisine sarınıp tapınak kapılarında yatıyor ve bir fıçıda oturuyordu.

Suit City Exclusive & Suites

Merkez / İskenderun / Hatay
İş dünyasının merkezinde yer alan, büyük alışveriş merkezlerine sadece birkaç dakika mesafede bulunan Suit City Exclusive & Suites İskenderun iş veya turistik amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir seçimdir.

Anemon İskenderun

Merkez / İskenderun / Hatay
Otelimiz ismini vermiş olduğu körfez ile Amanos Dağları arasında kalan, 4 mevsim yeşil doğası ve sıcak iklime sahip, işlek limanı, gelişmiş sanayisi ile bölgenin ve Türkiye’nin parlayan yıldızı olan İskenderun kentinin ilk ve tek 5 yıldızlı otelidir.

Ontur Otel İskenderun

Merkez / İskenderun / Hatay
Evinizin konforunu ve rahatlığını bulacağınız yoğun temponuzdan arta kalan zamanlarda size,konfor ve rahatlığı hissettirecek 95 oda 1 suit 1 kral dairesi,odalarda merkezi uydu yayını ücretsiz hızlı internet,merkezi klima sistemi,tv,minibar digital güvenl

Bayazıt Butik Otel

Merkez / İskenderun / Hatay
Bayazıt Butik Otel, İskenderun Çarşı Merkezi'nde bulunmasıyla misafirlerine büyük avantaj sağlamaktadır.

Özgün Apart Otel Hatay

Iskenderun / Hatay
Özgün Apart Otel Hatay, Atatürk Anit Meydani 5 dk., Kaptan Mehmet Pasa Camisi 6 dk., Cumhuriyet Meydani 7 dk. yürüme mesafesindedir. Payas Kalesi 26 km., Makras Kalesi 36 km Havaalanina 40 km. uzakliktadir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel İskenderun Deniz Tıp Merkezi Hakkında

Özel İskenderun Deniz Tıp Merkezi Otelleri İskenderunda 2008 yılında açılışı yapılan Deniz Tıp Merkezi, SSK, Bağkur, emekli sandığı, Devlet memurları ve özel kurum çalışanlarına hizmet vermektedir.Kadın hastalıkları ve doğum, iç hastalıkları (dahiliye), çocuk hastalıkları, genel cerrahi, Diş hastalıkları, Kulak burun boğaz, (endoskopik görüntüleme), göz hastalıkları, Dermatoloji, üroloji, Göğüs hastalıkları, ortopedi, Fizik tedavi, obezite merkezi, Acil hizmetler branşlarında hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır