Özel Hayat Hastanesi (Alanya) Otelleri

Bu yerdeki 287 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Hayat Hastanesi (Alanya) Otelleri

Genel Bilgi

Dahiliye-Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Kadın Doğum, Ortopedi, Göz, Kulak-Burun-Boğaz, Üroloji, Beyin Cerrahi, Anestezi, Reanimasyon, Pratisyen, Diş, Diyetisyen, Psikolog, Radyoloji ve Mikrobiyoloji, Gögüs Cerrahisi branşlarına sahiptir. Hastanemizde en modern cihazlarla donatılmış 2 Ameliyathane, 1 Doğum Salonu, 1 Yoğum Bakım Ünitesi

HMA Hotel & Suites

Merkez / Alanya / Antalya
Alanya'da, Alanya Atatürk Meydanı'ndan 400 metre ve Alanya Kızılkule'ye yürüyerek 14 dakika mesafede bulunan HMA Apart Hotel, ücretsiz Wi-Fi, klima, sezonluk açık yüzme havuzu ve bar bulunan konaklama birimleri sunmaktadır.

Villa Moon Flower Apart Hotel

Alanya / Antalya
Tesiste bulunan aquaparkın çalışma saatleri 10.30-12.00 ve 14.30-16.00 saatleri arasındadır.Villa Sun Flower otelinde bulunan spa ve hamam için tesisin belirlemiş olduğu saatlerde çift yönlü ucretsız shuttle servisi bulunmaktadır.

Azak Suit Otel

Merkez / Alanya / Antalya
Alanya'daki halk plajına 300 metre mesafede yer alan Azak Suit Hotel, şehir merkezinde merkezi bir konumda yer almaktadır. Otelde bir açık yüzme havuzu, yirmi dört saat hizmet veren bir resepsiyon ve tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.

Villa Sun Flower Apart & Suites

Merkez / Alanya / Antalya
Klimalı geniş dairelerde mini mutfak ile oturma ve yemek alanı vardır. Standart olarak TV bulunmaktadır. Mini mutfakta 2 gözlü ocak, buzdolabı, mutfak gereçleri ve mikrodalga fırın mevcuttur.

Diamond Hotel

Merkez / Alanya / Antalya
Ekonomik koşullarla sağlamış olduğumuz hizmet kalitesi, ülkemiz Turizmine katkıda bulunmakta, gün geçtikçe yerli ve yabancı turistler için vazgeçilmez bir tatil imkanı sunmaktadır.

Sunpark Garden Hotel

Merkez / Alanya / Antalya
Alanya merkezde yeşillikler içerisinde yer alan otelimiz siz ve aileniz için eğleceli ve kaliteli zaman geçirebileceğin tatil imkanıdır. Üç kez dünyanın en iyi Garden Oteli ödülünü alarak kupanında daimi sahibi olmuştur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Hayat Hastanesi (Alanya) Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Hayat Hastanesi (Alanya) Hakkında

Özel Hayat Hastanesi (Alanya) Otelleri Dahiliye-Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Kadın Doğum, Ortopedi, Göz, Kulak-Burun-Boğaz, Üroloji, Beyin Cerrahi, Anestezi, Reanimasyon, Pratisyen, Diş, Diyetisyen, Psikolog, Radyoloji ve Mikrobiyoloji, Gögüs Cerrahisi branşlarına sahiptir. Hastanemizde en modern cihazlarla donatılmış 2 Ameliyathane, 1 Doğum Salonu, 1 Yoğum Bakım Ünitesi, Suni Solunum Cihazları, Kuvöz (3 Adet), Fetal monitör, Elektrokardiografi, Doppler, EKG, Eforlu EKG, Holter, Fototerapi, Odiometri ve Timpanometri Üniteleri, Yeni Doğan İşitme Taraması, Ultrasonografi (Renkli-Doppler), Radyoloji, DSA Mikrobiyoloji - Biyokimya Laboratuarı, (Kan Gazları Cihazı, Kan Sayım Cihazı, Hormon Analizörü, Otoanalizör), Bilgisayarlı Tüm Vücut Tomografisi, Açık MR, Kmik Densitometri, Mammografi, Video-Endoskopi, Mikro Cerrahi, Renkli Ekokardiografi, EEG, Taş Kırma, Green Light, Uroflowmeter, Pnomotic Litotiriptor, 78 Yataklı olan hastanemizde Merkezi Isıtma ve Soğutma Sistemi, devamlı sıcak su vardır. Modern yataklı özel odalarımızda, banyo tuvalet, buzdolabı, Satelit TV, ve telefon bulunmaktadır. Merkezi sistemle ısıtma ve soğutmaya ilaveten bütün odalarda split klima mevcuttur. 1 adet Acil Yardım, 3 adet Nakil Ambulanslarımızla tüm branşlarda 24 saat en mükemmel sağlık hizmeti sunmaktayız. Doktorlarımızla, Ambulanslarımızla ve Polikliniklerimizle 24 saat, telsizle irtibat kurabilmekteyiz. Bütün ünitelerimiz dahili Bilgisayar Sistemi (Network) ile birbirine bağlıdır. Hastanemizde 60 ve 45 ve 40 Kw'lık 3 Adet UPS mevcutur. Hastanede; 12 Poliklinik, 1 Diş Ünitesi, 1 Eczane, 2 Ameliyathane (Tam teşekküllü, Açık Kalp Ameliyatı hariç, Sterilizatör, Buhar, Otoklav, Gaz Otoklav), 1 Doğum Salonu (Tam Teşekküllü), 1 Acil Servis bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır