Özel Gebze Merkez Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 13 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Gebze Merkez Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Hastanede kurumlu hasta (SGK) tedavilerinin ücretlendirilmesinde sağlık uygulama tebliği (SUT), özel sigortalı hasta tedavilerinin ücretlendirilmesinde Türk Tabipler Birliği (TTB)'nin belirlemiş olduğu fiyatlar uygulanmaktadır.Hastane Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Cildiye, Fizik Tedavi ve Reha

Cuci Hotel Di Mare

Bayramoğlu / Darica / Kocaeli
Güzel bir kahvaltıyla güne başlayıp, yürüyüş yapabilir, yüzerek ve güneşlenerek şehrin kirlerinden arınabilirsiniz.

Hotel Delta Yss

Merkez / Gebze / Kocaeli
Otelimiz Türkiye'nin endüstriyel açıdan en canlı bölgelerinden birinde yer almakta olup iş seyahatlerinde veya ülkeyi gezerken ikinci eviniz olacaktır.

Somya Hotel

Merkez / Gebze / Kocaeli
Gebze merkezinde yer alan Somya Hotel günün 24 saati resepsiyon hizmeti sunmaktadır. Otelde ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip modern odalar bulunmaktadır. Somya Hotel'in parke zeminli odalarında klima, ses yalıtımı ve uydu TV vardır.

Akçam Otel Gebze

Merkez / Gebze / Kocaeli
Akçam Otel, müşteri memnuniyetini ilke edinen hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeli ile konuklarını ağırlamaktadır.

Ani Rezidans Hotel

Gebze / Kocaeli
İşletmemiz 2020 yılı Ocak ayında revize edilmiştir.Bir otelden daha fazla olanaklara sahiptir. Rezidans tarzında ki 2+1 suit odaları ile müşterilerine ev konforunda olanaklar sunar.

Ramada Encore Gebze

Merkez / Gebze / Kocaeli
Ramada Encore Gebze'de bir restoran ve fitness merkezi bulunmaktadır. Odaların çoğu şehir manzaralıdır. Otel bünyesinde ücretsiz özel park yeri mevcuttur. Odalar klimalı olup mini buzdolabı ile donatılmıştır. Bir su ocağı da mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Gebze Merkez Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Gebze Merkez Hastanesi Hakkında

Özel Gebze Merkez Hastanesi Otelleri Hastanede kurumlu hasta (SGK) tedavilerinin ücretlendirilmesinde sağlık uygulama tebliği (SUT), özel sigortalı hasta tedavilerinin ücretlendirilmesinde Türk Tabipler Birliği (TTB)'nin belirlemiş olduğu fiyatlar uygulanmaktadır.Hastane Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Cildiye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Üroloji, Nöroloji, Diyetisyen, İç Hastalıkları / Dahiliye, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Genel Cerrahi, Ağız ve Diş Sağlığı, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi bölümlerinde hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır