Özel Gazi Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 163 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Gazi Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

İzmir Özel Gazi Hastanesi 2002 yılının 08. Ocak tarihinde hizmete açılmıştır. Tıbbın en son yenilikleri ile donatılmış ve hijyenik klima santrali ile steril koşullarda havalandırılmış ultra modern ameliyathanelerimiz, yoğun bakım ünitrelerimiz ve acil yardım ambulansımız; 24 saat 365 gün kesintisiz hizmet vermekte ve hastaların dertlerine derman olm

Svalinn Hotel

Gaziemir Merkez / Gaziemir / İzmir
İzmir'in Gaziemir mevkiinde bulunan Svalinn Hotel, Adnan Menderes havalimanı'na ve fuara yakın konumu ayrıca konforlu imkanlarıyla bölge içinde ön plana çıkan İzmir Otelleri arasında yer alıyor.

Dutlu Konak

Konak Merkez / Konak / İzmir
Varyant Konaklari projesi sayesinde yikilip yok olmaktan kurtuldugu için çok mutluyuz. Burada konaklayan misafirlerimiz ortasindaki dut agaci ve yüksek tas duvarlarin çevreledigi bahçemizde misafirlerine yemek verebiliyorlar.

Üstün Otel Alsancak

Alsancak / Konak / Izmir
Üstün Otel Alsancak, Izmir'in en gözde semti olan alsancak'ta bulunmakta olup, Izmir enternasyonel Fuarina 30 metre, Kordon'a 100 metre ve havaalanina 18 km uzakliktadir. Park Problemi yasamadan otelimizin kendi otoparkina park edebilirsiniz.

Onn Otel

Kahramanlar / Konak / İzmir
Siz kıymetli kmisafirlerimize Alsancak Kahramanlar dairelerimiz ile konaklama hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Fi Homes

Kahramanlar / Konak / İzmir
Fi Homes, İzmir'de konaklama imkanı sunmaktadır. İzmir Saat Kulesi 2,2 km uzaklıktadır. Tesis, Hilal Metro İstasyonu'na 800 metre uzaklıktadır. Konaklama birimlerinin klimalı olduğu uydu TV ile donatılmıştır.

Pi Residence

Kahramanlar / Konak / İzmir
ürkiye’nin en konforlu konaklama merkezlerinden birine yakışır şekilde, 2010 yılından beri misafirlerimize ev konforunda, otel standartlarında günlük kiralık ev ve daire hizmetimiz ile iş ve gezi seyahatlerine çıkanlar ya da kısa süreliğine kalacak yer

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Gazi Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Gazi Hastanesi Hakkında

Özel Gazi Hastanesi Otelleri İzmir Özel Gazi Hastanesi 2002 yılının 08. Ocak tarihinde hizmete açılmıştır. Tıbbın en son yenilikleri ile donatılmış ve hijyenik klima santrali ile steril koşullarda havalandırılmış ultra modern ameliyathanelerimiz, yoğun bakım ünitrelerimiz ve acil yardım ambulansımız; 24 saat 365 gün kesintisiz hizmet vermekte ve hastaların dertlerine derman olmayı sürdürmektedir. İzmir Özel Gazi Hastanesi'nin doktorlarını görebilmek ve randevu alabilmek,Anlaşmalı kurumları tespit edebilmek için hastanenin web sayfasını ziyaret edebilirisniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır