Özel Fatma Hatun Hastanesi Otelleri

Özel Fatma Hatun Hastanesi otelleri, en uygun Özel Fatma Hatun Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Fatma Hatun Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Özel Fatma Hatun Hastanesi, 24 saat hizmet anlayışı ile hareket ederek, hastalara ve hasta yakınlarına gereken ilgi ve alakayı göstererek sıcak bir ortam oluşturmuştur.Hastane Bölümleri;Acil,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Göz Sağlığı ve Hastalıkları,Kulak-Burun-Boğaz,Ortapedi ve Travmatoloji,Anestezi ve Reanimasyon,Cildiye,İç Hastalıkları(Dahiliye),Lab

Adanaz Suit Otel

Merkez / Bolu
Adanaz Suit Otel şehrin en önemli kesişme noktasında, çağdaş tasarımıyla, otel standartlarında görkemli bir konuma sahip. Şehrin Merkezinde olup tüm gezi yerlerine rahatlıkla gidebilceğiniz bir konumda sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Matışlar Konağı Butik Otel

Merkez / Bolu
Huzurlu ve tarih kokan bir deneyim...

Bolu City Otel

Merkez / Bolu
Bolu City Otel'de açık büfe kahvaltı hizmeti verilmekte olup, kapalı otopark mevcuttur. 24 saat oda servisi hizmeti ve otel içerisinde mini market mevcuttur.

Aydogdu Suit

Merkez / Bolu
Tüm dairelerimiz dogal gazli olup 24 saat sicak su, kapali otopark hizmetimiz vardir. Sinirsiz Wi-Fi mevcuttur.

Bolu Suit Otel

Merkez / Bolu
Modern tarzda döşenmiş 28 adet konforlu odası, 70 kişilik modern şekilde döşenmiş restoranımızda sabah kahvaltılarınızı eşsiz bir keyfe dönüştürmek için açık büfe kahvaltı olarak hizmetinizdedir.

Poli House

Merkez / Bolu
Poli House’da dai̇releri̇mi̇z merkezi̇ konumda olup, evi̇ni̇zin konforunda i̇hti̇yaçlarınıza yönelik tüm eşyalar mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Fatma Hatun Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Fatma Hatun Hastanesi Hakkında

Özel Fatma Hatun Hastanesi  Otelleri Özel Fatma Hatun Hastanesi, 24 saat hizmet anlayışı ile hareket ederek, hastalara ve hasta yakınlarına gereken ilgi ve alakayı göstererek sıcak bir ortam oluşturmuştur.Hastane Bölümleri;Acil,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Göz Sağlığı ve Hastalıkları,Kulak-Burun-Boğaz,Ortapedi ve Travmatoloji,Anestezi ve Reanimasyon,Cildiye,İç Hastalıkları(Dahiliye),Laboratuar,Üroloji,Beyin ve Sinir Cerrrahisi,Genel Cerrahi,Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı,Radyoloji'dir.Hasta ziyareti yapmak,Doktorları tanımak,Anlaşmalı kurumları görebilmek ve Diğer sorularınız için Hastane'nin web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır