Özel Ekol Hastanesi Otelleri

Özel Ekol Hastanesi otelleri, en uygun Özel Ekol Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Ekol Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Hastane hasta odaları tek kişiliktir.Hasta odalarında banyo, telefon ve refakatçiler için açılır koltuklar bulunmaktadır. Her hasta odasında ve hastanenin her yerinde wireless bağlantı ile internet erişimi sağlanmaktadır. Odalarımızda bulunan hasta yatakları elektro hidrolik kumandalıdır. Yatakların baş, bel ve ayak kısımları kumanda aracılığı ile has

Balkan Otel

Merkez / Edirne
Edirne şehir merkezinde yer alan Balkan Hotel, 30 odasıyla hizmet veriyor. Balkan Hotel'in tüm odalarında klima, özel bir banyo, 24 saat sıcak su, TV ve sınırsız internet erişimi mevcut.

A Plus Edirne

Merkez / Edirne
Edirne'de bulunan A Plus, Selimiye Camii'ne 2,6 km mesafededir. Sweti George Bulgar Kilisesi de 2,6 km uzaklıktadır. Tesisin genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sunulmaktadır.

Margi Hotel

Merkez / Edirne
Otel ücretsiz Wi-Fi ve spa olanaklarının yanı sıra düz ekran TV ve elektrikli su ısıtıcı bulunan klimalı odalar sunmaktadır. Hotel Margi'nin tüm odaları modern dekorasyona ve çay-kahve yapma imkanına sahiptir.

Hotel Şimşek

Merkez / Edirne
Turizm alaninda yuksek ogrenimini tamamlamis, guleryuzlu, bilgili ve deneyimli Hotel simsek calisanlari, konukseverligi ust basamaklara tasima ilkesiyle hizmet veriyor.

Hotel Concept Royal

Merkez / Edirne
Hotel Concept Royal toplam 22 odalı olup oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

D'Platinum Suites

Merkez / Edirne
'Platinum Suites'in süit ve stüdyoları LED uydu TV ile donatılmıştır. Süit dairelerinde ankastre bulaşık makinesi, fırın,davlumbaz,buzdolabı, çamaşır makinesi, içeren tam donanımlı bir mutfak vardır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Ekol Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Ekol Hastanesi Hakkında

Özel Ekol Hastanesi Otelleri Hastane hasta odaları tek kişiliktir.Hasta odalarında banyo, telefon ve refakatçiler için açılır koltuklar bulunmaktadır. Her hasta odasında ve hastanenin her yerinde wireless bağlantı ile internet erişimi sağlanmaktadır. Odalarımızda bulunan hasta yatakları elektro hidrolik kumandalıdır. Yatakların baş, bel ve ayak kısımları kumanda aracılığı ile hasta tarafından ayarlanabilmektedir. Sağlık koşulları nedeniyle kısıtlama getirilmesi gereken bölümler olması halinde hemşireler kumanda aracılığı ile bu bölümleri kilitleyerek sabitlemektedir. Yataklar uluslararası standartlara uygundur.Hastane merkezi klima sistemine sahip olup, hasta ve refakatçiler tarafından ısı ayarı istedikleri şekilde yapılabilmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır