Özel Doğan Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 19 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Doğan Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

İstanbul’un ilk özel hastanelerinden biri olan Doğan Hastanesi, 1990 yılından bu yana hizmet vermektedir.51 yatak kapasitesi, 5 ameliyathane, her türlü poliklinik hizmetlerinin yanında, cerrahi yoğun bakım ünitesi, dahiliye - koroner yoğun bakım ünitesi, diyetisyen ve psikolog gözetiminde hizmet veren 24 yataklı, 150 kişi kapasiteli bölgedeki en moder

Elite World Business Hotel

Küçükçekmece / İstanbul
Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi ücretsizdir.

Oneday Suit Hotel

Küçükçekmece Merkez / Küçükçekmece / İstanbul
İstanbul Avrupa Yakası’nda ulaşım açısından avantajlı bir konumda hizmet veren Oneday Suit Hotel Atatürk Airport, Atatürk Havalimanı’na ve CNR fuar alanlarına yakın konumuyla da öne çıkıyor

Ramada Encore By Wyndham Istanbul Florya

Küçükçekmece / İstanbul
Ramada Encore İstanbul Airport'un tümü klimalı konuk odalarında düz ekran uydu TV, çay-kahve yapma imkanı ve minibar vardır. Wi-Fi erişimi ücretsizdir.

Alrazi Hotel Florya

Sefaköy / Küçükçekmece / İstanbul
İstanbul'daki yeni eviniz... Alrazi Hotel, Dünya'nın incisi, birliğin simgesi, Avrupa ve Asya'nın köprüsü İstanbul'da, alışkanlık, rahatlık ve ziyafeti yaşayabileceğiniz yeni eviniz olarak hizmet vermektedir.

Istanbul Fair Hotel

Florya / Küçükçekmece,Istanbul
İstanbul Fair Hotel, Butik otel konseptinde dizayn edilmiş odaları, tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi ve restoranıyla hizmetinizdedir. Tesis bünyesindeki özel otopark ücretsizdir.

Royal İnci Airport Hotel

Sefaköy / Küçükçekmece / İstanbul
Atatürk Havaalanı’na 3 km mesafedeki Airport İnci Hotel, tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi ve restoranıyla hizmetinizdedir. Tesis bünyesindeki özel otopark ücretsizdir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Doğan Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Doğan Hastanesi Hakkında

Özel Doğan Hastanesi Otelleri İstanbul’un ilk özel hastanelerinden biri olan Doğan Hastanesi, 1990 yılından bu yana hizmet vermektedir.51 yatak kapasitesi, 5 ameliyathane, her türlü poliklinik hizmetlerinin yanında, cerrahi yoğun bakım ünitesi, dahiliye - koroner yoğun bakım ünitesi, diyetisyen ve psikolog gözetiminde hizmet veren 24 yataklı, 150 kişi kapasiteli bölgedeki en modern Diyaliz Merkezi, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi Merkezi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Dahiliye Merkezi, Göz Merkezi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi ile hastalara sağlık hizmetini sunma devam etmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır