Özel Diabet Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 217 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Diabet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

1973 yılında Diabet ve Diet Vakfı kurularak şeker hastalığı ile savaşta daha etkin ve verimli bir durum yaratmak amacı güdülmüş ve bu vakıf 1998’de yeniden teşkilatlandırılarak Türk Diabet ve Obezite Vakfı adıyla kurulmuş ve cemiyetin sağlık kuruluşu Vakfa devredilerek Özel Diabet Hastanesi şeklinde 6 yıldır hizmet vermektedir. Ayrıca Avrupa ve Dünya

Hermes Park Hotel Şişli

Şişli / İstanbul
Deneyimli ve güvenilir kadrosu ile kaliteli hizmet veren otelimizde siz misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyarız.

Park By Clover

Şişli / İstanbul
Park By Clover, bir otel, İstanbul'da bulunan bir tesistir. İstanbul Kongre ve Sergi Merkezi'nden yaklaşık 300 metre uzaklıktaki tesis, İstanbul Kongre Merkezi'ne 300 metre uzaklıkta ve ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.

GK Regency Suites

Şişli / İstanbul
İstiklal Caddesi'ne arabayla sadece 5 dakikalık mesafede bulunan otelimiz, bir teras ve modern bir şekilde dekore edilmiş ve ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip birimler sunmaktadır.

Arach Hotel Harbiye

Harbiye / Şişli / İstanbul
Geleneksel Türk konukseverliğini, tarih, sanat, gastronomi ve üstün hizmet kalitemizle birleştirip siz değerli misafirlerimizi ağırlıyoruz.Otelimizde rahatınız için her türlü ayrıntıyı düşünüyoruz. Size şehrin büyüsünü keşfetmek kalıyor.

Atro Hotel

Şişli / İstanbul
Ihlamur Palace'den 1.3 km. mesafede bulunan 4 yıldızlı bir oteldir. Konaklama tesisi 60 odadan oluşur. Ayrıca, döviz bürosu, özel bir kasa, asansör, sağlık hizmeti, mihmandar servisi, oda temizliği mevcuttur.

Harbiye Residence

Nişantaşı / Şişli / İstanbul
Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'nden sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindeki Harbiye Residence, İstanbul şehir merkezinde yer almaktadır. Bu tesiste mini mutfaklı modern ve geniş süitler bulunmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Diabet Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Diabet Hastanesi Hakkında

Özel Diabet Hastanesi Otelleri 1973 yılında Diabet ve Diet Vakfı kurularak şeker hastalığı ile savaşta daha etkin ve verimli bir durum yaratmak amacı güdülmüş ve bu vakıf 1998’de yeniden teşkilatlandırılarak Türk Diabet ve Obezite Vakfı adıyla kurulmuş ve cemiyetin sağlık kuruluşu Vakfa devredilerek Özel Diabet Hastanesi şeklinde 6 yıldır hizmet vermektedir. Ayrıca Avrupa ve Dünya diabet örgütleri ile işbirliği içine girerek Dünya Diabet Federasyonu 21. üyesi olmuş ve bu kongrelere Türkiye’yi temsilen katılmaya başlamıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır