Özel Cankatan Tıp Merkezi Otelleri

Bu yerdeki 40 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Cankatan Tıp Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Özel Cankatan Tıp Merkezi güçlü uzman Doktor kadrosuyla, Kadın Doğum( Kadın hastalıkları ve Doğum), Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı, Dahiliye(İç hastalıkları), Genel cerrahi, Psikiyatri, Ağız ve Diş Sağlığı, Dermatoloji (Cildiye), Radyoloji, Laboratuvar ve Acil olmak üzere 10 bölümde hastalarımıza hizmet vermektedir.Tıp merkezi 1300m2 kapalı alana sahip

La Flora House Otel

Merkez / Izmit / Kocaeli
La Flora House Otel olarak;sehrin merkezinde, sicak ortami, tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile siz degerli misafirlerimize hizmet vermekten onur duyariz.

Pasha Palas Hotel 2

Merkez / İzmit / Kocaeli
Pasha Palas Hotel, konukların yoğun bir günün ardından dinlenebilmeleri için kapalı bir havuz ve hamam sunmaktadır. Geniş ve klimalı olan odalar ücretsiz Wi-Fi erişimi içermektedir.

Paris Park Hotel

İzmit / Kocaeli
İzmit şehir merkezinde bulunan Imperial Park Hotel, İzmit Otobüs Terminali'ne arabayla 5 dakikalık mesafededir.

Pasha Palas Hotel

Merkez / İzmit / Kocaeli
Pasha Palas Hotel, konukların yoğun bir günün ardından dinlenebilmeleri için kapalı bir havuz ve hamam sunmaktadır. Geniş ve klimalı olan odalar ücretsiz Wi-Fi erişimi içermektedir.

Otel Bostancı

Yenişehir / İzmit / Kocaeli
Otel Bostancı toplam 23 odalı bir aile işletmesidir. İş ve tatil amaçlı seyahatlerinizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Ramada Plaza By Wyndham Izmit

Merkez / İzmit / Kocaeli
Uluslararası Ramada Oteller Zincirinin 5 yıldızlı otel konseptinin yüksek standartları ile tasarlanmış olan Ramada Plaza İzmit, sizleri ileri teknoloji, konfor ve estetik ile buluşturuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Cankatan Tıp Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Cankatan Tıp Merkezi Hakkında

Özel Cankatan Tıp Merkezi Otelleri Özel Cankatan Tıp Merkezi güçlü uzman Doktor kadrosuyla, Kadın Doğum( Kadın hastalıkları ve Doğum), Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı, Dahiliye(İç hastalıkları), Genel cerrahi, Psikiyatri, Ağız ve Diş Sağlığı, Dermatoloji (Cildiye), Radyoloji, Laboratuvar ve Acil olmak üzere 10 bölümde hastalarımıza hizmet vermektedir.Tıp merkezi 1300m2 kapalı alana sahip, modern altyapılı tıbbi donanım ile 5 katlı bina olarak hizmet vermektedir.Özel Cankatan Tıp Merkezi “İleri Donanımlı Tıbbi Cihazları” ve “Hasta Odaklı Hizmet” anlayışını benimseyerek, 10 branş ve 11 hekimle birlikte toplam 55 personeliyle sağlıkta istenilen ve arzu duyulan hizmetin yeni adresi haline gelmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır