Özel Çamkent Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 26 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Çamkent Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Özel Çamkent Hastanesi,11.10.2010 yılında ‘’Özel Dünya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’’ olarak hizmete girmiştir. 23.09.2011 tarihinde Sayın Jin.Op.Dr. Aytuğ KOLANKAYA tarafından işletme devir alınarak ismi ”Özel Aytuğ KOLANKAYA Hastanesi''olarak devam etmiştir.29.05.2012 tarihinde el değiştirerek ”ÖZEL ÇAMKENT HASTANESİ” adı ile ve genel hasta

Bolu Apart

Merkez / Bolu
Geniş ve konforlu dairelerimiz ile kalabalık ailelerin konaklamalarına uygundur.

Soylu Otel Bolu

Merkez / Bolu
runlar ve çözümlerle dolu iş hayatının beraberinde getirdiği Stresli iş hayatının koşturmacası içerisinde, nerde konaklayayım sorusundan kurtulmanız için modern ve konforun birleştiği tarzda döşenmiş, ulaşım ve park sıkıntısı olmayan Şehir merkezi ve

Evim Apart Suit

Merkez / Bolu
Bolu'nun merkezi konumunda bulunan Evim Apart'ın temel prensibi sizin ve ailelerinizin endişelerini güvene dönüştürüp huzurla bu zamanı en verimli şekilde geçirmenizi sağlayan bir ortam sağlamaktır.

Poli House

Merkez / Bolu
Poli House’da dai̇releri̇mi̇z merkezi̇ konumda olup, evi̇ni̇zin konforunda i̇hti̇yaçlarınıza yönelik tüm eşyalar mevcuttur.

Matışlar Konağı Butik Otel

Merkez / Bolu
Huzurlu ve tarih kokan bir deneyim...

Adanaz Suit Otel

Merkez / Bolu
Adanaz Suit Otel şehrin en önemli kesişme noktasında, çağdaş tasarımıyla, otel standartlarında görkemli bir konuma sahip. Şehrin Merkezinde olup tüm gezi yerlerine rahatlıkla gidebilceğiniz bir konumda sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Çamkent Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Çamkent Hastanesi Hakkında

Özel Çamkent Hastanesi  Otelleri Özel Çamkent Hastanesi,11.10.2010 yılında ‘’Özel Dünya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’’ olarak hizmete girmiştir. 23.09.2011 tarihinde Sayın Jin.Op.Dr. Aytuğ KOLANKAYA tarafından işletme devir alınarak ismi ”Özel Aytuğ KOLANKAYA Hastanesi''olarak devam etmiştir.29.05.2012 tarihinde el değiştirerek ”ÖZEL ÇAMKENT HASTANESİ” adı ile ve genel hastane olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Polinik Hizmetleri,Check-Up Paketleri,Tüp Bebek Hazırlığı,Kozmetik Jinekoloji için Hastane yetkililerin den randevu alınız.Sağlık sigortaları,Hasta Ziyatleri ve Diğer sorularınız için Hastane iletişim bilgilerini kullanınız.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır