Özel Çağ Hastanesi Otelleri

En uygun Özel Çağ Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Çağ Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

1997 yılından bu yana deneyimli kadrosu ile halkımızın hizmetinde olan Özel Çağ Hastanesi 2008 Nisan ayı itibarı ile Veni Vidi Sağlık Grubu bünyesine katılmıştır.Özel Çağ Hastanesi; yenilenen binası, deneyimli uzman hekim kadrosu ve sağlık ekibiyle; doğru tanı uygun tedavi, yeterli bilgi akışı hasta ve yakınlarının memnuniyetini eksiksiz gerçekleştirm

Kocatepe Hotel

Kizilay / Çankaya / Ankara
Sınırsız bir alışveriş, alışılagelmiş, geleneksel ya da sıra dışı lezzetler tadabileceğiniz restorantlar ve canlı bir gece hayatına bir adım uzaklıkta bulunan Kocatepe Hotel, günümüz teknolojisinin sunduğu tüm imkanları klasik dokularla yorumlayan k

Kayra Hotel

Çankaya / Ankara
Kayra Hotel'de kapitone yatak başlıklı mütevazı odalarında; ücretsiz Wi-Fi erişimi, düz ekran TV ve mini bar bulunur. Süitlerde kanepe de mevcuttur.

Otto City

Kizilay / Çankaya / Ankara
Otto City Premium Suites siz değerli misafirlerimizin rahat etmesini sağlamak için özel olarak konumlandırılmış ve bütün detaylar sizler için detaylı olarak düşünülmüştür.

Alba Ankara Hotel

Kizilay / Çankaya / Ankara
Oteldeki kapsamlı spa olanakları arasında hamam, masaj odaları ve hidromasajlı küvet bulunmaktadır. Alba Ankara Hotel'in tüm odaları modern mobilyalarla çağdaş bir tarzda dekore edilmiştir. Odalardaki geniş pencereler doğal ışık sağlamaktadır.

Hotel Dream Life

Kizilay / Çankaya / Ankara
Hotel Dream Life’ın tüm odaları minibar, kasa ve elektrikli su ısıtıcısı ile donatılmıştır. Her odada terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri sunulan duşlu özel banyo vardır.

Evkuran Otel

Kizilay / Çankaya / Ankara
Şehrin kalbinde bulunan Evkuran Hotel, Kızılay Metro İstasyonu'ndan sadece 400 metre uzaklıktadır. Otel, 24 saat açık bir resepsiyon ve ücretsiz Wi-Fi içeren klimalı odalar sunmaktadır. Evkuran'ın odaları, ısıtma sistemi, TV ve minibar ile donatılmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Çağ Hastanesi Hakkında

Özel Çağ Hastanesi  Otelleri 1997 yılından bu yana deneyimli kadrosu ile halkımızın hizmetinde olan Özel Çağ Hastanesi 2008 Nisan ayı itibarı ile Veni Vidi Sağlık Grubu bünyesine katılmıştır.Özel Çağ Hastanesi; yenilenen binası, deneyimli uzman hekim kadrosu ve sağlık ekibiyle; doğru tanı uygun tedavi, yeterli bilgi akışı hasta ve yakınlarının memnuniyetini eksiksiz gerçekleştirmek ve hizmette yüksek standartlara erişme arzusuyla sağlıklı bir yaşamı insanlara sunmayı ilke edinmiştir.Çağdaş bilgi ve teknolojinin en son yeniliklerini kullanarak modern tıbbın tüm gereklerini yerine getiren, meslek ahlak kurallarına bağlı, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini birinci derecede önemseyen, haklarının ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olan Özel Çağ Hastanesi; 60 yatak kapasitesi, 4 ameliyathane, Yeni Doğan ve Erişkin Yoğun Bakım Üniteleri, 19 branşta hizmet veren polikliniği, 24 saat açık acil servisi ile hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır