Özel BSK(Medline) Lara Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 81 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel BSK(Medline) Lara Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Lara bölgesinde kurulu ve tam donanımlı BSK Lara Hastanesi, 4500 metrekare kapalı alan üzerinde, 34 yatak kapasitesi, 2 ameliyathane ve 1 doğumhane ile 10 branşta uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. BSK Lara Hastanesi 2.binası ise, 10000 metrekare kapalı alan üzerinde 95 yatak kapasitesi ve 3 ameliyathane ile hizmet verecek şekilde son teknoloji eki

Ramona Hotel

Muratpaşa / Antalya
Ramona Otel; 745 metrekare alana yayılmış toplam 27 odası ile tematik mimarisi, şık dekorasyonu, keyifli odaları ve samimi atmosferiyle misafirlerine muhteşem bir tatil deneyimi yaşatıyor.

Lara Kapris Hotel

Lara / Muratpaşa / Antalya
Antalya nın en güzel ve en uzun kum plajları lara plajlarına sadece yaya olarak 5 dakika mesafede olan LARA KAPRİS HOTEL şehir merkezine ulaşımda da konumu itibarı ile her türlü ulaşım imkanını beraberinde sunar .

Lara Dinç Hotel

Lara / Muratpasa / Antalya
Otelimiz, Antalya Lara Bölgesinin gözbebegi olan Örnekköy mevkiinde yer almaktadir.Otelimiz sabah kahvaltisi ve aksam yemeklerinde açik büfedir. Akdeniz ve Dünya mutfaklarindan leziz tadlar sunmaktadir.

Lara Eyfel Hotel

Lara / Muratpaşa / Antalya
Otelimiz 3 yıldız kategorisinde olup ,otelimizde 4 suit 36 standart oda bulunmaktadır. Odalarımızın tamamı halı kaplı, balkonlu ve çoğu deniz görür konumdadır.

Lara Park Otel

Muratpaşa / Antalya
LARA PARK HOTEL Antalya'nin Lara bölgesinde bulunmaktadir. Otelimizde 52 oda mevcuttur.

Bir Butik Otel

Lara / Muratpaşa / Antalya
Antalya Lara bölgesinde bulunan Bir Butik Otel, 36 odalıdır. Restoran, bar, kapalı açık oturma alanlarından oluşan 1000 m² alana kurulmuştur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel BSK(Medline) Lara Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel BSK(Medline) Lara Hastanesi Hakkında

Özel BSK(Medline) Lara Hastanesi Otelleri Lara bölgesinde kurulu ve tam donanımlı BSK Lara Hastanesi, 4500 metrekare kapalı alan üzerinde, 34 yatak kapasitesi, 2 ameliyathane ve 1 doğumhane ile 10 branşta uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. BSK Lara Hastanesi 2.binası ise, 10000 metrekare kapalı alan üzerinde 95 yatak kapasitesi ve 3 ameliyathane ile hizmet verecek şekilde son teknoloji ekipmanlar ile donatılarak kurulma aşamasındadır. Hastane; Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Ağız ve Diş Sağlığı, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Hastalıkları, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Üroloji birimleri ile hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır