Özel Boğaziçi Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 2 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Boğaziçi Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Hastane dahiliye, çocuk, genel Cerrahi, kadın Hastalıkları ve doğum, diş ,KBB, göz, ortopedi, üroloji, beyin cerrahi bölümlerinde hizmet vermektedir.Labratuar tam teşekküllü olup tüm biyokimya ve hormon tahlillerine bakılabilmektedir. Radyoloji bölümün de radyoloji ünitesi hariç, mamografi, tomogrofi cihazları mevcuttur.150'e yakın personel ile, ayda

Otel Yelkenkaya

Gebze / Kocaeli
Otelimiz muhteşem deniz manzarası ve prens adalarına hakim konumuyla Bayramoğlu bölgesinde yeşillikler içerisinde sessiz bir ortamda sizlerin hizmetindedir.

Fesa Business Hotel

Gebze / Kocaeli
Gebze de, organize sanayi bölgelerinin yanı başında konumlanan Fesa Business Hotel, sağladığı konfor ve olanaklarla iş amaçlı seyahatler için tercih edilebilecek bir konaklama alternatifi sunuyor.

Hotel Delta Yss

Merkez / Gebze / Kocaeli
Otelimiz Türkiye'nin endüstriyel açıdan en canlı bölgelerinden birinde yer almakta olup iş seyahatlerinde veya ülkeyi gezerken ikinci eviniz olacaktır.

Ener Old Castle Resort Hotel

Gebze / Kocaeli
Ener Old Castle Resort Hotel, ısıtmalı bir kapalı havuzu olan, Marmara kıyısına yürüyerek 10 dakika mesafede yer almaktadır. Otel, ücretsiz Wi-Fi erişimiyle donatılmış klimalı odalarla hizmet vermektedir.

Somya Hotel

Merkez / Gebze / Kocaeli
Gebze merkezinde yer alan Somya Hotel günün 24 saati resepsiyon hizmeti sunmaktadır. Otelde ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip modern odalar bulunmaktadır. Somya Hotel'in parke zeminli odalarında klima, ses yalıtımı ve uydu TV vardır.

Ani Rezidans Hotel

Gebze / Kocaeli
İşletmemiz 2020 yılı Ocak ayında revize edilmiştir.Bir otelden daha fazla olanaklara sahiptir. Rezidans tarzında ki 2+1 suit odaları ile müşterilerine ev konforunda olanaklar sunar.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Boğaziçi Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Boğaziçi Hastanesi Hakkında

Özel Boğaziçi Hastanesi Otelleri Hastane dahiliye, çocuk, genel Cerrahi, kadın Hastalıkları ve doğum, diş ,KBB, göz, ortopedi, üroloji, beyin cerrahi bölümlerinde hizmet vermektedir.Labratuar tam teşekküllü olup tüm biyokimya ve hormon tahlillerine bakılabilmektedir. Radyoloji bölümün de radyoloji ünitesi hariç, mamografi, tomogrofi cihazları mevcuttur.150'e yakın personel ile, ayda 10bin civarında poliklinik hastasına bakılmakta, 200ün üzerinde doğum ve 500 civarında ameliyat yapılmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır