Özel Aspendos Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 33 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Aspendos Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Aspendos Hastanesi;, Antalya-Belek turizm yolu üzerinde Serik İlçesi sınırları içerisinde kendine ait olan 4750 m ² 'lik bir alana toplam 6500 m ² kapalı inşaat alanı kullanılarak 6 kat üzerine; yürürlükte olan Özel Hastaneler Yönetmeliğinde belirlenmiş mimari, tıbbi ve teknik özelliklere göre kurulmuştur. Toplam 38 yatak kapasitesi ve ekte görülen bö

Uğurlu Ev Apart

Serik / Antalya
Antalya Serik'in Kadriye beldesinde yer alan Uğurlu Ev Apart, ev rahatlığında otel konforu sunar. Günlük temizlik hizmetinin yanı sıra 24 saat açık resepsiyon hizmeti de sunan Uğurlu Ev Apart, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle hizmet verir.

Kirman Belazur Resort Spa

Boğazkent / Serik / Antalya
Kirman Belazur Resort Spa, tüm çalışanları ile siz ve çocuklarınızın konforu ve eğlenceli bir tatil geçirmeniz için tasarlanmış ve dizayn edilmiştir.

Limak Atlantis De Luxe Hotel & Resort

Serik / Antalya
Kayıp Uygarlık Atlantis, Limak Holding e bağlı Limak Oteller Zinciri tarafından Belek’te su yüzüne çıkarıldı. Uluslar arası Limak Hoteller Zincirinin ödüllü halkası (29.

Gloria Serenity Resorts

Serik / Antalya
Antalya Belek’te konumlanan Gloria Serenity Resort, Akdeniz’in tüm doğal güzelliklerini barındıran, çam ormanları ile çevrili bir bölgede hizmet veriyor. Doğanın eşsiz güzelliklerinin konfor ve lüks ile birleştiği 2.122.

The Wind Sycamore Holiday Villas in Belek

Serik / Antalya
The Wind Sycamore Holiday Villas in Belek, 7 adet lüks villanın bulunduğu butik tatil sitemizi evinizin özgürlüğü ile otelin konforunu bir arada yaşayabilmeniz için her detayı düşünerek yeniledik.

Belek Diamonds Hotel

Kadriye / Belek,Antalya
Doğa ve tabiat ile iç içe bahçe ve havuz manzaralı odalarımız dağ manzaralı odalarımız mevcuttur. 30 adet 1+1 suit, 10 adet de aile odasından oluşmaktadır. 300 m2 oyun alanımız ve terasımız bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Aspendos Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Aspendos Hastanesi Hakkında

Özel Aspendos Hastanesi Otelleri Aspendos Hastanesi;, Antalya-Belek turizm yolu üzerinde Serik İlçesi sınırları içerisinde kendine ait olan 4750 m ² 'lik bir alana toplam 6500 m ² kapalı inşaat alanı kullanılarak 6 kat üzerine; yürürlükte olan Özel Hastaneler Yönetmeliğinde belirlenmiş mimari, tıbbi ve teknik özelliklere göre kurulmuştur. Toplam 38 yatak kapasitesi ve ekte görülen bölümleri ile 8 Aralık 2005 tarihinde T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından ilk denetimde eksiksiz bulunarak ruhsatlandırılmıştır. Uzman kadroları ile İç Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Kardiyoloji, Anestezi ve Reanimasyon, Ağız ve Çene Hastalıkları, Cerrahi Yoğun Bakım, Dahili Yoğun Bakım, Koroner Yoğun Bakım, Yenidoğan Yoğun Bakım , Radyoloji, Biyokimya ve Mikrobiyoloji gibi modern tıbbın tüm branşlarında hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır