Özel Antalya Yaşam Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 40 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Antalya Yaşam Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Yaşam hastanesi 1995 yılından beri Antalya halkına, Ağrı Ünitesi (Algoloji), Alerji Testleri, Check - Up Merkezi, Endoskopi Laboratuvarı, Endoskopik Cerrahi Merkezi, ESWT (Topuk Dikeni,Tendinit Tedavilerinde), Girişimsel Radyoloji, (Organ,Biyopsi,HSG,Nefrostomi), Göz Hastalıkları, Kardiyoloji Laboratuvarı, Klinik Laboratuvarlar, Kozmetik Dermatoloji v

Akra Hotel

Merkez / Antalya
Akra Hotel, Antalya Şehir Merkezi'nde Lara'da konumlanmaktadır ve en son 2014 yılında yenilenmiştir. Tesis yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Akra Hotel denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir.

Akra V

Merkez / Antalya
Akra V, tesis içerisinde bulunan market, araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tesiste bulunan A la Carte restoran, açık restoran, kapalı restoran yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Turka Loca City Apart

Lara / Muratpasa / Antalya
Turka Loca City Apart'ta, odalarımız 1+1 şeklinde olup içerisinde double yatak, klima, ek çekyat/single yatak, özel banyo, su ısıtıcısı, mini ocak, mini buzdolabı ve çamaşır makinesi bulunmaktadır. Odalarımızda 3 kişi rahatça konaklayabilmektedir.

The Marmara Antalya

Merkez / Merkez / Antalya
Otelimiz panoramik Akdeniz manzaralı falezlerin üzerinde kurulu olan The Marmara Antalya; Türk Rivierasında özel plajı ve şehir merkezine yakın konumu ile hizmet veriyor. 28.

Triana Hotel

Merkez / Merkez / Antalya
Antalya’nın en merkezi yeri olan Işıklar caddesinde olup, kale içi otelden yanlızca 700 metre uzaklıktadır. Otelimizin denize uzaklığı 100 metre havaalanına ise 12 kilometredir.

Cender Hotel

Merkez / Merkez / Antalya
Toros Dağları'nın müthiş manzarasıyla Falezler'in üzerinde bulunan otelimiz deniz manzarasıyla dikkat çekmektedir. Mavi ve yeşilin aşkını görünce sizde bu güzel doğaya aşık olacaksınız.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Antalya Yaşam Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Antalya Yaşam Hastanesi Hakkında

Özel Antalya Yaşam Hastanesi Otelleri Yaşam hastanesi 1995 yılından beri Antalya halkına, Ağrı Ünitesi (Algoloji), Alerji Testleri, Check - Up Merkezi, Endoskopi Laboratuvarı, Endoskopik Cerrahi Merkezi, ESWT (Topuk Dikeni,Tendinit Tedavilerinde), Girişimsel Radyoloji, (Organ,Biyopsi,HSG,Nefrostomi), Göz Hastalıkları, Kardiyoloji Laboratuvarı, Klinik Laboratuvarlar, Kozmetik Dermatoloji ve Lazer Uygulama Merkezi, Nöroloji Laboratuvarı, Odyoloji, Patoloji Laboratuvarı, Radyoloji Laboratuvarı, Sigara Bırakma Merkezi, Solunum Fonksiyon Testleri, Üroloji Laboratuvarı, Uyku Laboratuvarı, Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Ağız ve Diş Sağlığı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji), Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıklar), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Psikolojik Danışmanlık, Radyoloji, Üroloji (Bevliye), Cerrahi Yoğun Bakım, Dahiliye Yoğun Bakım, Kalp ve Damar Cerrahi Yoğunbakım, Koroner Yoğunbakım, Yenidoğan Yoğunbakım üniteleri ile hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır