Özel Antalya Anadolu Hastanesi Otelleri

Özel Antalya Anadolu Hastanesi otelleri, en uygun Özel Antalya Anadolu Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Antalya Anadolu Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Özel sağlık hizmetlerinde, Antalya' daki bir çok ilki ve teki bünyesinde barındıran, Antalya'nın ilk en geniş kapasiteli özel hastanesi 17 Mayıs 2005 tarihinde hizmete girmiştir.Antalya Anadolu Hastanesi' nde; Lüks tek kişilik odalar (klima, uydu TV, buzdolabı, duş WC vs.), Yoğun-bakım üniteleri, Ameliyathaneler, Doğumhane, Yenidoğan Servisi ve Yoğun

Başaran Business Hotel

Merkez / Merkez / Antalya
Antalya'nın Kızıltoprak bölgesinde yer alan otelimiz, fitness ve spa olanakları sunmaktadır. Kapalı ve açık yüzme havuzları içeren tesisin genelinde ücretsiz Wi-Fi erişiminden faydalanabilirsiniz.

Atalla Hotel

Hadrian(Hadrianus) Kapısı / Merkez / Antalya
Antalya'nın merkezinde, Kaleiçi'ne ve eski kent merkezine sadece 200 metre mesafede yer alan Atalla Hotel'in Akdeniz restoranı ve hamamı vardır.Özel otopark kullanımı ve modern odalarda Wİ-Fİ erişimi ücretsizdir.

Start Otel

Merkez / Merkez / Antalya
Antalya şehir merkezinde sakin atmosferi ve uygun fiyatları ile lüks bir otelin tüm imkanlarına sahiptir. Tarihi kale içine 200 metre mesafede olan otelimiz aynı zamanda eğlence ve alışveriş mekanlarına da yakın konumdadır.

Mera Park Hotel

Merkez / Merkez / Antalya
Mera Park Hotel, Antalya Muratpaşa'da bulunmaktadır. İş, alışveriş ve eğlence mekanlarına yakın lokasyonu ile hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalara hitap etmektedir.

Antique House Antalya

Gençlik / Muratpasa / Antalya
Konforlu odalarimizda eviniz rahatliginda konaklama imkani sunmaktayiz. Binamiz 150 yillik antik yapi olup, Banyo WC ortak kullanimdir.

Otel Wood House

Merkez / Antalya
Bir bahçe ve ortak bir salona sahip Wood House'un her odadasında bir gardırop bulunmaktadır. Duş ve ücretsiz banyo malzemeleri içeren özel banyoya sahip Wood House'un odaları ayrıca bahçe manzaralıdır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Antalya Anadolu Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Antalya Anadolu Hastanesi Hakkında

Özel Antalya Anadolu Hastanesi Otelleri Özel sağlık hizmetlerinde, Antalya' daki bir çok ilki ve teki bünyesinde barındıran, Antalya'nın ilk en geniş kapasiteli özel hastanesi 17 Mayıs 2005 tarihinde hizmete girmiştir.Antalya Anadolu Hastanesi' nde; Lüks tek kişilik odalar (klima, uydu TV, buzdolabı, duş WC vs.), Yoğun-bakım üniteleri, Ameliyathaneler, Doğumhane, Yenidoğan Servisi ve Yoğunbakım Ünitesi, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Patoloji, Hematoloji Laboratuvarları, Radyoloji, Hastane Eczanesi, Amerikan Ambulanslar, Sosyal alanlar, Kafeterya, İnternet cafe / kütüphane, Radyoloji bölümleri bulunmaktadır.1,5 Tesla MR (Manyetik Rezonans), 2x64 Multislice Bilgisasayarlı Tomografi(CT), Kardiyak CT Anjio (Kalp Anjio Tomografisi), Flat Digital Anjio DSA(Dijital Subtraksiyon Anjiyografi), Ultrason (4 boyutlu), Mamografi, Kemik Dansitometrisi, Konvansiyonel cihazları mevcuttur. Yenidoğan Yoğunbakım, Kardiyovasküler Cerrahi Yoğunbakım, Koroner Yoğunbakım, Genel Yoğunbakım, Klinik Laboratuvarları, Klinik Biyokimya, Endokrinoloji, Immunoloji, Hematoloji, Chek-Up Ünitesi, Taş Kırma (ESWL), Diabet Polikliniği, Hipertansiyon Polikliniği, Sigara Polikliniği, Gebe Takip ve Eğitim Polikliniği, Laparoskopik Cerrahi, Endoskopi, EEG / EMG, IVF Tüp Bebek, Cerrahi Branşlar bulunmaktadır. Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin Cerrahisi, Kalp Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz (KBB), Çocuk Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Üroloji, Anestezi ve Reanimasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji, Nöroloji, Yenidoğan, Diğer Bölümler, Acil Tıp, Beslenme ve Diyet, Psikoloji bölümlerinde sağlık hizmetleri veirlmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır