Özel Anadolu Can Hastanesi Otelleri

En uygun Özel Anadolu Can Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Anadolu Can Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Alanya’da yaşayan yerli ve yabancılara, Alanya bölgesine gelen turistlere çağdaş ve teknolojik donanımları kullanarak modern sağlık hizmetinin öncüsü konumunda 05 Ekim 1990 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır. Hastane; Bilgisayarlı Tomografi (CT), Konvansiyonel Radyoloji, Genel Yoğun Bakım, Bilgisayarlı Tomografi (CT), Konvansiyonel Radyoloji, Genel

Şifalar Apart Hotel

Merkez / Alanya / Antalya
Şifalar Apart Hotel, Antalya?nın tatil merkezi Alanya' da yer alıyor. Resepsiyonun 24 saat hizmet verdiği tesiste, açık yüzme havuzu sıcak yaz günlerinde misafirlere serinleme imkanı veriyor.

Erkaptan Apart Otel

Merkez / Alanya / Antalya
Ailece keyifli vakit geçirebileceğiniz tesiste siz tatilin tadını havuz başında çıkarırken, çocuklarınız da kendileri için düzenlenen çocuk oyun parkında eğlenebilir ya da çocuk havuzunda hoşça vakit geçirebilir.

Diamond Hotel

Merkez / Alanya / Antalya
Ekonomik koşullarla sağlamış olduğumuz hizmet kalitesi, ülkemiz Turizmine katkıda bulunmakta, gün geçtikçe yerli ve yabancı turistler için vazgeçilmez bir tatil imkanı sunmaktadır.

Pera Hotel

Merkez / Alanya / Antalya
Misafirlerimizin konforlu bir ortamda güleryüzlü ve hijyenik hizmetimizle, keyifli bir tatil geçirmeleri, kalite anlayışımızdır.

Yiğit Otel

Alanya / Antalya
Bahçe içinde bulunan pansiyonumuzun arka görünümü musa dağı etekleri ve olympos milli parkının doğayla iç içe yemyeşil çam ormanlarıyla bütünleşir. Ve siz her sabah bu ormanın kuş senfonisiyle uyanırsınız.

Özçakıl Boutique Hotel

Merkez / Alanya / Antalya
Otelimiz 1982 yılında kurulmuş olup, 15 odadan oluşmaktadır. Odalar, ahşap zemin ile ev tarzında dekore edilmiştir. Tüm odalarda özel banyo, duş, wc, Lcd Tv, klima , buzdolabı ve balkon mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Anadolu Can Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Anadolu Can Hastanesi Hakkında

Özel Anadolu Can Hastanesi Otelleri Alanya’da yaşayan yerli ve yabancılara, Alanya bölgesine gelen turistlere çağdaş ve teknolojik donanımları kullanarak modern sağlık hizmetinin öncüsü konumunda 05 Ekim 1990 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır. Hastane; Bilgisayarlı Tomografi (CT), Konvansiyonel Radyoloji, Genel Yoğun Bakım, Bilgisayarlı Tomografi (CT), Konvansiyonel Radyoloji, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz (KBB), Anestezi ve Reanimasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Acil Servis hizmetleri vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır