Özel Altınova Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 14 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Altınova Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

7000 m2 alan üzerine kurulu olan hastane 2008 yılında fiilen hasta kabulüne başlamıştır. Hastane bünyesinde tüm branşlarda hizmet veren poliklinikler, tam donanımlı ameliyathaneler, son teknoloji ile donatılmış anjio salonu, ileri görüntüleme teknikleri ile donatılmış Radyoloji bölümümü, Endoskopi ve Eswl (taş kırma) bölümü, tam donanımlı Mikrobiyoloj

Roof 264 Hotel and Suites

Serdivan / Sakarya
Sakarya’da konfor, kalite ve huzuru bulabileceğiniz, ” Smart Otel” anlayışını fark edeceğiniz, modern ve estetik görünüm ile içinizi aydınlatacak bir konseptte konaklamayı sizlere sunuyoruz.

Sertaç Hotel

Serdivan / Sakarya
Hotelimiz konaklama hizmetinin yanı sıra, toplantılarınıza da ev sahipliği yapmaktadır. Melike ve Sena Toplantı Salonlarında toplantılarınız için her detay düşünülmüştür.

Garden Altınova Hotel

Serdivan / Sakarya
Sıcak bir ortamda; kusursuz hizmet kalitemiz ile konaklayabileceğiniz, hijyen ve temizliğin enyüksek standartlarda uygulandığı hotelimizde;25 Standart, 8 Delüx, 1 Suit olmak üzere toplam 34 oda bulunmaktadır.

Moonlight Hotel

Serdivan / Sakarya
Adapazarı ilçe merkezinde yer alan Şehir Palas Hotel, klima ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmış modern odalar sunmaktadır. Otel bünyesinde fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, sauna, Fin hamamı bulunmaktadır.

Sakarya Sen Hotel

Serdivan / Sakarya
Sakarya'da bulunan Sen Hotel, bir restoran ve bir fitness merkezi sunmaktadır. Tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Otel bünyesinde ücretsiz özel park yeri mevcuttur.

Limapark Hotel

Merkez / Adapazari / Sakarya
Serdivan ilçesindeki Limapark Hotel, ücretsiz Wi-Fi İnternet, Led Tv Konforlu Banyo, Ücretsiz Çay Kahve İkramı, Zengin Çeşitli Minibar, Konforlu yatakalar içeren odalar sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Altınova Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Altınova Hastanesi Hakkında

Özel Altınova Hastanesi Otelleri 7000 m2 alan üzerine kurulu olan hastane 2008 yılında fiilen hasta kabulüne başlamıştır. Hastane bünyesinde tüm branşlarda hizmet veren poliklinikler, tam donanımlı ameliyathaneler, son teknoloji ile donatılmış anjio salonu, ileri görüntüleme teknikleri ile donatılmış Radyoloji bölümümü, Endoskopi ve Eswl (taş kırma) bölümü, tam donanımlı Mikrobiyoloji ve Biyokimya Laboratuvarı, tam donanımlı KVC, Koroner, Yenidoğan, ve Genel Yoğun Bakım üniteleri, sancı odaları ve doğumhane salonlarıyla yüksek standartta bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır