Özel Alanya Anadolu Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 256 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Alanya Anadolu Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Alanya’da yaşayan yerli ve yabancılara, Alanya bölgesine gelen turistlere çağdaş ve teknolojik donanımları kullanarak modern sağlık hizmetinin öncüsü konumunda 28 Ağustos 2006 tarihinde 73 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Hastanede; 1.5 Tesla MR (Manyetik Rezonans), 64 Multislice Bilgisayarlı Tomografi (CT), Kardiyak CT Anjio (Kalp Anj

Select Apart Hotel

Merkez / Alanya / Antalya
Açik yüzme havuzu, restoran bar hizmeti sunan Select Apart Hotel, odalarda mutfakli konaklama imkani sunmaktadir. Tesiste ücretsiz Wi-Fi erisimi ve 24 saat açik resepsiyon mevcuttur. Select Apart Hotel'in odalarinda klima(ücretsiz) ve balkon yer alir.

Rose Garden Apart Otel

Alanya / Antalya
Misafirlerini Alanya’da denize yakın konumda ağırlayan Rose Garden Apart Otel, açık havuzu ve su kaydırağıyla öne çıkmaktadır. Tesiste çocuklar için eğlence alanı, çocuk havuzu, 7/24 resepsiyon hizmeti ve internet erişimi bulunuyor.

Sunway Apart

Merkez / Alanya / Antalya
Tesiste bulunan tüm odalarda; klima, led TV, kasa, televizyon, uydu yayını, mini mutfak, ocak, buzdolabı, uyandırma servisi ve kablosuz internet erişimi mevcut.

Kleopatra Tower Suit Otel

Merkez / Alanya / Antalya
65 m2 1+1 apart odası bulunan tesisimiz Alanya merkeze sadece 1,5 km uzaklıktadır 400m denize 800 m otogara uzaklıktadır. taxi ve otobüs gibi ulaşım araçlarının rahatlıkla bulunabildiği bir aile iletmesidir.

Carmen Suite Hotel

Alanya / Antalya
Otelimiz; Kleopatra Plajına 300 m (ücretsiz servis) Kablosuz internet, " Alanya Kalesi Damlataş mağarasına 600 m ve Otobüs Terminaline ise 800 m mesafede olup eşsiz konumu ile Alanya nın merkezinin her bir noktasına 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Sunpark Aramis

Merkez / Alanya / Antalya
Popüler Kleopatra Plajına ücretsiz servis sağlayan tesisin 42 odası bulunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Alanya Anadolu Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Alanya Anadolu Hastanesi Hakkında

Özel Alanya Anadolu Hastanesi Otelleri Alanya’da yaşayan yerli ve yabancılara, Alanya bölgesine gelen turistlere çağdaş ve teknolojik donanımları kullanarak modern sağlık hizmetinin öncüsü konumunda 28 Ağustos 2006 tarihinde 73 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Hastanede; 1.5 Tesla MR (Manyetik Rezonans), 64 Multislice Bilgisayarlı Tomografi (CT), Kardiyak CT Anjio (Kalp Anjio Tomografisi), Ultrason (4 boyutlu), Mamografi, Kemik Dansitometrisi, Konvansiyonel Radyoloji, Yenidoğan Yoğunbakım, Kardiyovasküler Cerrahi Yoğunbakım, Koroner Yoğunbakım, Genel Yoğun Bakım, Ameliyathaneler, Klinik Biyokimya, Check-Up Ünitesi, Taş Kırma (ESWL), Diabet Polikliniği, Hipertansiyon Polikliniği, Sigara Polikliniği, Gebe Takip ve Eğitim Polikliniği, Anjiyografi Laboratuvarı, Laparoskopik Cerrahi, Endoskopi, EEG, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin Cerrahisi, Kalp Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz (KBB), Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Üroloji, Anestezi ve Reanimasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Nöroloji, Dermatoloji, Acil, Beslenme ve Diyet birimleri ve teşhis üniteleri bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır