Ovacık Otelleri

Ovacık için en iyi fiyat garantisi ile yerinizi şimdi ayırın, ödemesini sonra yapın. Oda fiyatlarını ve resimlerini inceleyin. Otel yorumlarını okuyun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ovacık Otelleri

Ege Resort Hotel

Safranbolu / Karabük
Tesisimiz 40 odalıdır. İçinde 30 Standart, 10 Suite oda bulunmaktadır. Tesisimizde siz sevgili misafirlerimiz için ücretsiz otoparkımız ve sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz bahçemiz bulunmaktadır.

Akbulut Konak

Safranbolu / Karabük
Tesisin, geleneksel Safranbolu evlerinin iç dizaynına sahip olan odalarında; kablosuz internet, LCD TV, uydu yayını, çalışma masası ve merkezi ısıtma bulunuyor.

Beyzade Konaklari

Merkez / Safranbolu / Karabük
Eski Safranbolu' da tarihi ve gezilecek yerlere yürüme mesafesinde olup, konaklarimizdan Safranbolu' nun her yönüne rahatlikla yürüyüsler gezintiler düzenleyebilirsiniz. . .

Hanedan Konak

Merkez / Safranbolu / Karabük
Safranbolu'nun tarihi yapısının değerinin bilincinde olarak asıl dokusunu bozmadan restore ettiğimiz konağımızda siz sevgili misafirlerimize hizmet vermenin gururu ve mutluluğu içindeyiz.

Safran Germia Palas

Merkez / Safranbolu / Karabük
Tesisimizde, misafirlerimize günün yorgunluğunu ve iş stresini atabilmeleri için gereken özen ve hassasiyeti üst seviyede sunmaktadır.

Güneş Vip Konak Otel

Safranbolu / Karabük
Mehmet Akif Ersoy Parkı otele 2,9 km, Eğlence Parkı ise 3,6 km uzaklıktadır. En yakın havaalanı olan Zonguldak Havaalanı, Güneş VİP Konak Otel'e 96 km uzaklıktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ovacık Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Ovacık Hakkında

Ovacık Otelleri Karabük il merkezine 47 km uzaklıktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır