Osmanlı Evi Otelleri

Osmanlı Evi otelleri, en uygun Osmanlı Evi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Osmanlı Evi Otelleri

Genel Bilgi

Osmanlı Evi, Eskişehir Odunpazarı semtindeki Tarihi Osmanlı Evleri’nin olduğu bölümde bulunan şehrin en tarihi ve güzel evlerinden birisidir. 1984 yılında ziyarete açılmıştır. Birinci dönem milletvekillerinden Halil İbrahim Efendi’ ye ait olan Osmanlı Evi 19.yy ahşap sivil mimarinin tipik bir örneği. Konak, Osmanlı Evi Atatürk’ ü de misafir etmesiyle

Arasta Konak Boutique Hotel

Merkez / Odunpazari / Eskisehir
rasta Konak Boutique Hotel, sehrin görülmesi gereken noktalarindan Kursunlu Külliyesi, Lületasi Müzesi, Atlihan Çarsisi, Çagdas Cam Sanatlari Müzesi, Balmumu Heykeller Müzesi, Modern Müze, Eti Arkeoloji Müzesi ve daha birçok kültür merkezine yürüme mes

Paşa Konağı Hotel

Odunpazari / Eskişehir
Klasik Osmanlı mimari tarzını yansıtan Kurşunlu Külliyesi otele sadece 100 metre mesafededir. Burada bir cami ve Lületaşı Müzesi de bulunmaktadır. Çağdaş Cam Sanatları Müzesi'ne otelden yürüyerek 5 dakikada ulaşabilirsiniz.

La Vie Konak Otel

Merkez / Odunpazari / Eskisehir
Tam bir kültür sehri olan Eskisehir'de; Porsuk çayi ve Adalar bölgesine 20 dk'lik yürüme mesafesinde bulunan La Vie Konak Hotel; sik tasarimiyla misafirlerine konforlu bir konaklama imkani sunuyor.

Arslanlı Konak Otel

Merkez / Odunpazari / Eskişehir
Odunpazarı bölgesinin kalbinde yer alan Arslanlı Konak Hotel; kapalı yüzme havuzu(sezonluk açık) , sauna, hamam ve bodrum katında bir fitness merkezi sunmaktadır. Otel, Eskişehir'in tarihi Odunpazarı'nın merkezindedir.

Omm Inn

Odunpazari / Eskişehir
skişehir’in Unesco Dünya Kültür Mirasları Geçici Listesi’nde yer alan tarihi Odunpazarı bölgesinde bulunan OMM INN, Osmanlı sivil mimarisini yansıtan geleneksel Odunpazarı evlerine getirdiği çağdaş yorumla yalın ve konforlu bir konaklama deneyimi sunuy

Abacı Konak Otel

Odunpazari / Eskişehir
Eskişehir, Odunpazarı'nda bulunan Abacı Konak Otel, 1923 yılında aslına uygun olarak Bağdadi mimari tekniği ile yeniden hayata geçirilmiş 11 adet konak ile misafirlerine hizmet veriyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Osmanlı Evi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Osmanlı Evi Hakkında

Osmanlı Evi Otelleri Osmanlı Evi, Eskişehir Odunpazarı semtindeki Tarihi Osmanlı Evleri’nin olduğu bölümde bulunan şehrin en tarihi ve güzel evlerinden birisidir. 1984 yılında ziyarete açılmıştır. Birinci dönem milletvekillerinden Halil İbrahim Efendi’ ye ait olan Osmanlı Evi 19.yy ahşap sivil mimarinin tipik bir örneği. Konak, Osmanlı Evi Atatürk’ ü de misafir etmesiyle de ayrı bir öneme sahiptir. 2006 yılında Odunpazarı Belediyesi tarafından tekrar restore edilen ev turistlerin özellikle çok yoğun ilgi gösterdiği yapılardan biridir.K onak içinde bir de restoran bulunmaktadır. Evin sizi büyüleyecek odalarında ya da yaz aylarında evin şirin bahçesinde öğle ve akşam yemeği yiyebilir, sıcak birşeyler içebilirsiniz. Açık büfe kahvaltının da sunulduğu evde özelliklere grupla gelenlere grup indirimi yapılmaktadır. Kuşunlu Külliyesinin arka sokağındadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır