Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Otelleri

En uygun Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Üniversite hastanesinin temeli 1976 yılında dönemin Başbakanı Süleyman Demirel tarafından atılmıştır. Sağlık Bakanlığı' nın Eskişehir' deki 300 yataklı Göğüs Hastalıkları Hastanesi' nin üniversiteye devri ile hastane kuruluş çalışmaları tamamlanarak Temmuz 1977’ de Eskişehir’ de Anadolu Üniversitesi’ ne bağlı Tıp Fakültesi Hastanesi faaliyete geçmiş,

Esogü Otel

Odunpazari / Eskişehir
Modern tasarımı ve dinamik kadrosuyla Osmangazi Üniversitesi ESOGÜ Oteli keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor.

Roof Garden Hotel

Merkez / Odunpazari / Eskişehir
Eskişehir'in sınırında yer alan Roof Garden Hotel, şık bir şekilde dekore edilmiş modern bir oteldir. Tesisin tüm odaları, ücretsiz Wi-Fi erişimli olup şehrin veya çevredeki kırsalın manzarasına sahip balkon içermektedir.

Sarar Boutique Hotel

Merkez / Odunpazari / Eskişehir
Eskişehir'de faaliyet gösteren Sarar Boutique & Apart Hotel, Kütahya yolu üzerinde Sarar tesislerinin içerisinde yer almaktadır.

Park Dedeman Eskişehir

Merkez / Odunpazari / Eskişehir
Yarım asrı aşkın süredir otelcilik faaliyeti yapan grubumuz, geleneksel Dedeman misafirperverliğini sizlere Eskişehir’de sunuyor. Park Dedeman Eskişehir Hotel; açık otopark, Spa, sağlıklı yaşam merkezi ve restoran sunmaktadır.

Çınas Hotel

Merkez / Odunpazari / Eskişehir
Otelimiz Odunpazarı'ndaki Osmanlı tarzı tarihi evlere arabayla yaklaşık 6 dakika mesafededir. Otel genelinde ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Eskişehir kent merkezi 3 km'den yakındır.

Velibey Otel

Odunpazari / Eskişehir
Velibey Otel konukları tesis bünyesindeki restoranda yemeklerin tadını çıkarabilir. Tesisteki her oda düz ekran TV ile donatılmıştır. Bazı odalar dinlenebileceğiniz oturma alanına sahiptir. Su ısıtıcısı mevcuttur. Odalar özel banyoludur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hakkında

Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Otelleri Üniversite hastanesinin temeli 1976 yılında dönemin Başbakanı Süleyman Demirel tarafından atılmıştır. Sağlık Bakanlığı' nın Eskişehir' deki 300 yataklı Göğüs Hastalıkları Hastanesi' nin üniversiteye devri ile hastane kuruluş çalışmaları tamamlanarak Temmuz 1977’ de Eskişehir’ de Anadolu Üniversitesi’ ne bağlı Tıp Fakültesi Hastanesi faaliyete geçmiş, hasta kabulü yapılarak rutin sağlık hizmetlerine başlanmıştır. 1991 yılı Eylül- Ekim aylarında eski hastane binasında birkaç Anabilim Dalı dışındaki diğer tüm birimler Meşelik Kampüsü’ne taşınmıştır. 1993 yılı sonunda 900 yataklı hastane bitirilerek taşınma işlemleri tamamlanmıştır. 18 Ağustos 1993 gün ve 21672 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 496 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi kurulmuş ve hastane Anadolu Üniversitesi’ nden ayrılarak Eskişehir Osmangazi Üniversitesine bağlanmıştır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi Eskişehir merkezinin yanında Bilecik, Afyon, Kütahya’ nın yer aldığı bölgede Üniversite Hastanesinin gerektirdiği tüm hizmetleri hastaların hizmetine sunmaya devam etmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır