Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi Otelleri

Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi otelleri, en uygun Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Toplam 8000 m2'lik bir alan üzerinde inşa edilen Kongre ve Kültür Merkezi her türlü bilimsel ve kültürel faaliyetin yürütülebileceği modern bir donanıma sahiptir. İçerisinde biri 600, diğeri 250 kişilik oturma kapasiteli iki büyük salon, 80 ve 120'şer kişilik toplam 6 seminer salonu, 250 ve 600 m2'lik 2 sergi salonu, 1 müze ve 220 kişilik 1 kokteyl sa

Alibeyoğlu Apart

Değirmendere / Merkez / Trabzon
Alibeyoğlu Apart'ın tüm konaklama birimlerinde oturma alanı, bazılarında ise deniz ya da dağ manzaralı teras veya balkon bulunmaktadır. Mutfak buzdolabıyla donatılmıştır. Tüm birimlerin özel banyosu, küvetli veya duşludur. Havlular temin edilmektedir.

Marvell City Otel

Merkez / Trabzon
Tesisimiz kendi bünyesinde Süpermarket ve Cafe ve Restaurant hizmeti sunmaktadır. Yaşam kolaylığı, hızlı alışveriş Karadeniz'e özel yöresel lezzetler, tarihi ve turistik mekanlara kolay erişim imkanı ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

White Golden Suite Hotel

Merkez / Trabzon
Trabzon merkez'de bulunan White Golden Suite Hotel, restoranı ve tüm alanlarda ücretsiz WiFi erişimiyle hizmet vermektedir. Her suite dairenin özel banyosunda duş ve ücretsiz banyo malzemeleri mevcuttur. Bazı odalar mutfaklıdır.

Elite In Trabzon

Merkez / Trabzon
Ücretsiz Wi-Fi bulunan Elite Apart, Trabzon'da hayvan dostu konaklama olanağı sunmaktadır. Atatürk Köşkü 7 km uzaklıktadır. Tüm birimlerde yemek alanı ve düz ekran TV bulunan bir oturma alanı bulunmaktadır.

Sarı Konak 61

Merkez / Trabzon
Sarı Konak 61'de ücretsiz Wi-Fi, bahçe ve teras mevcuttur. Bazı konaklama birimlerinde balkon, klima, yemek alanı ve düz ekran TV'li oturma alanı vardır. Buzdolabı ve elektrikli su ısıtıcısı içeren tam donanımlı mutfak da bulunmaktadır.

Azra Suite Otel

Merkez / Trabzon
Otel rahat bir teras, klimali konaklama birimleri sunmaktadir. Wi-Fi erisimi tesis genelinde ücretsizdir. Buradaki odalarda düz ekran TV, uydu kanallari ve buzdolabi bulunmaktadir. Duslu özel banyolarda saç kurutma makinesi mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi Hakkında

Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi Otelleri Toplam 8000 m2'lik bir alan üzerinde inşa edilen Kongre ve Kültür Merkezi her türlü bilimsel ve kültürel faaliyetin yürütülebileceği modern bir donanıma sahiptir. İçerisinde biri 600, diğeri 250 kişilik oturma kapasiteli iki büyük salon, 80 ve 120'şer kişilik toplam 6 seminer salonu, 250 ve 600 m2'lik 2 sergi salonu, 1 müze ve 220 kişilik 1 kokteyl salonu bulunan merkez modern tefrişatı, teçhizatı, simültane çeviriye uygunluğu, akustik ve ışık düzenlemesi ile her türlü ulusal ve uluslararası kongreye ev sahipliği yapacak özelliktedir. Kongre ve Kültür Merkezi'nde açık ve kapalı otopark ile kafeterya da bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır