Orta Hamam Otelleri

Orta Hamam otelleri, en uygun Orta Hamam otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Orta Hamam Otelleri

Genel Bilgi

Orta Hamam,Kitabesine göre 1388’de Yıldırım Beyazıt adına yaptırılmış,1908 yılında onarılmıştır. Hamamın erkekler kısmının soyunmalığı yol seviyesinden üç basamak aşağıda olup, yuvarlak bir kemerli kapıdan içeriye girilmektedir. Soyunmalık kare planlı, üzeri pandandifli bir kubbe ile örtülmüştür. Kubbenin ortasına da aydınlık feneri açılmıştır. Soyun

Bolu Suit Otel

Merkez / Bolu
Modern tarzda döşenmiş 28 adet konforlu odası, 70 kişilik modern şekilde döşenmiş restoranımızda sabah kahvaltılarınızı eşsiz bir keyfe dönüştürmek için açık büfe kahvaltı olarak hizmetinizdedir.

Bolu City Otel

Merkez / Bolu
Bolu City Otel'de açık büfe kahvaltı hizmeti verilmekte olup, kapalı otopark mevcuttur. 24 saat oda servisi hizmeti ve otel içerisinde mini market mevcuttur.

Aydogdu Suit

Merkez / Bolu
Tüm dairelerimiz dogal gazli olup 24 saat sicak su, kapali otopark hizmetimiz vardir. Sinirsiz Wi-Fi mevcuttur.

Özkanlar Apart

Merkez / Bolu
Bolu'daki eviniz 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kendinden mutfaklı daireler 2,3,4,5,6 ve 8 kişi kapasiteledir.

Matışlar Konağı Butik Otel

Merkez / Bolu
Huzurlu ve tarih kokan bir deneyim...

Bolu Grand Köroğlu Otel

Merkez / Bolu
Bolu'nun tam merkezinde; ama gürültüden uzak bir lokasyonda 2019 yılında hizmete giren otelimiz delüks oda ve süitlerimizde misafirlerini ağırlamaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Orta Hamam Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Orta Hamam Hakkında

Orta Hamam Otelleri Orta Hamam,Kitabesine göre 1388’de Yıldırım Beyazıt adına yaptırılmış,1908 yılında onarılmıştır. Hamamın erkekler kısmının soyunmalığı yol seviyesinden üç basamak aşağıda olup, yuvarlak bir kemerli kapıdan içeriye girilmektedir. Soyunmalık kare planlı, üzeri pandandifli bir kubbe ile örtülmüştür. Kubbenin ortasına da aydınlık feneri açılmıştır. Soyunmalığın ortasındaki havuzun kenarları yıldız şekilleri ve mukarnaslarla süslenmiştir. Buradan büyük bir niş halindeki kapıdan soğukluğa geçilmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır