Yardım

Orion AVM Otelleri

En uygun Orion AVM otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Grand Park Hotel Çorlu

Çok iyi
8.2
Çorlu, Tekirdağ
Otelin merkezi konumundan gelen ulaşım kolaylığına, alabildiğine konfor ekleyen Grand Park Hotel, hem iş seyahati hem de turistik ziyaret yapan konukların beklentilerini karşılıyor.
Çok iyi
8.2

Royal Park Hotel Çorlu

İyi
7.5
Çorlu, Tekirdağ
Royal Park Hotel Çorlu, Temmuz 2020 itibari ile hizmetinize açılmıştır.
İyi
7.5

Elit Hotel Çorlu

İyi
7.4
Merkez, Çorlu, Tekirdağ
Tesis, 24 saat resepsiyon, tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi ve klimalı odalar sunar. Odaların tamamı düz ekran TV, minibar ve 2 sandalyeli bir çalışma masası ile donatılmıştır.
İyi
7.4

Hotel Nevizade

Normal
6.9
Marmara Ereğlisi, Tekirdağ
Otelimiz 24 standart, 6 suit oda ile siz değerli misafirlerimize üst düzey rahatlık ve konfor sunmaktadır. Her mevsime göre ayarlanabilir iklimlendirme, TV, odalar ve otel içerisinde ücretsiz kablosuz internet erişimi sağlanmaktadır.
Normal
6.9

Orion AVM

Trakya'nın ilk alışveriş merkezi Orion Alışveriş Merkezi, 16 Ekim 1999'da Çorlu'yu yepyeni bir konseptle tanıştırdı.Orion AVM, kısa zamanda bölgesine yeni bir alışveriş ve eğlence anlayışı getirerek Trakya'da bir "yaşam merkezi" oldu.Ziyaretçilerin alışveriş dışındaki sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamayı da misyon edinen Orion AVM , düzenlediği etkinliklerle bölge insanına yeni bakış açıları kazandırmakta, kültürel hayatlarına renk katmaktadır. Yıl boyu belli aralıklarla alt kat koridorumuzda düzenlenen sergiler bölge halkından büyük ilgi görmektedir.Orion Alışveriş Merkezi'nin bünyesinde yer alan 80 mağaza arasında, dünya çapında kalitesi tescillenmiş ünlü markalar bulunmaktadır. Tekstilden teknoloji ürünlerine kadar her türlü ürünü bir arada bulabileceğiniz Orion AVM, size alışveriş sonrasında keyifli saatler geçirebileceğiniz, sevdiklerinizi ağırlayabileceğiniz nezih mekanlar sunmaktadır. Her türlü damak tadına hitap eden restoranlarımız ve dünyanın değişik tatlarını sunan cafelerimiz, ziyaretçilerimizin vazgeçilmezleri arasında haklı yerlerini almıştır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor