Öküz Bar Otelleri

Bu yerdeki 48 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Öküz Bar Otelleri

Genel Bilgi

Ünü ülkemizin sınırlarını aşmış, dünyaca ünlü Öküz Bar, gece yarısı kapılarını misafirlerine açmakta ve sabaha kadar devam etmektedir. Çeşitli içki alternatiflerinden içerek ve ünlü djlerin sizin için seçtiklerini dinleyerek sabaha kadar eğlenme imkanını siz misafirlerimize sunmaktadır. Yarısı açık yarısı kapalı olan bull bar, ortasında yanan kamp ate

Olympos Zakkum Pansiyon

Olimpos / Kumluca / Antalya
Antalya'ın eşsiz doğasına ve tarihine ev sahipliği yapan Olimpos'ta siz ziyaretçilerini ağırlayan Zakkum Pansiyon, dört mevsim boyunca konfor dolu bir hizmet sunmaktadır.

Yakamoz Pansiyon

Olimpos / Kumluca / Antalya
Olympos Dağı'nın huzurlu bir bölgesinde yer alan Yakamoz Pansiyon, yeşil bahçeler ve portakal ağaçları ile çevrilidir. Güzel plaj, vadiden aşağıya doğru 600 metre uzaklıktadır. Pansiyon yeşil bir bahçe içinde ahşap bungalovlar sunmaktadır.

Olimpos Çamlık Pansiyon

Olimpos / Kumluca / Antalya
Doğanın içinde, limon ve portakal bahçesinde, çam ağaçlarının egzotik kokuları arasında, yılın yorgunluğunu ve stresini atatabilir. Tamamen doğal olan Olimpos Ağaç Evleri sizlere farklı bir dünyadaymışsınız hissini yaşatacaktır.

Yalın Ayak Olimpos

Olimpos / Kumluca / Antalya
Glamping stilinin ender örneklerinden Yalın Ayak'ta huzurlu doğayla iç içe bir tatil sizi bekliyor...

Olympos Mercan Pansiyon

Olimpos / Kumluca / Antalya
Şuan müsait 15 bungalow odamız bulunmakta olup her odanın maksimum kapasitesi 3 kişiliktir. Tesisimiz 7/24 aktif olup görevlilerimiz size en iyi hizmet verebilmek için hazır bulunmaktadır. Siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Sheriff Pansiyon

Olimpos / Kumluca / Antalya
Her köşesi ahşaptan yapılmış Sheriff Pansiyon portakal ve nar bahçelerinin ortasında bulunan, 40 adet bungalovu, 7 adet ağaç evinde misafirlerini ağırlamaktadır. Bungalow odalarda klima, duş, WC, 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Öküz Bar Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Öküz Bar Hakkında

Öküz Bar Otelleri Ünü ülkemizin sınırlarını aşmış, dünyaca ünlü Öküz Bar, gece yarısı kapılarını misafirlerine açmakta ve sabaha kadar devam etmektedir. Çeşitli içki alternatiflerinden içerek ve ünlü djlerin sizin için seçtiklerini dinleyerek sabaha kadar eğlenme imkanını siz misafirlerimize sunmaktadır. Yarısı açık yarısı kapalı olan bull bar, ortasında yanan kamp ateşiyle, klasik gece cluplerinden farklı dizaynıyla kendine has bir ortam sağlamaktadır ve sabaha kadar içip dans etmek isteyen misafirlerimiz için sınırsız eğlence imkanı sunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır