Niğde Çiftehan Kaplıcaları Otelleri

Bu yerdeki 2 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Niğde Çiftehan Kaplıcaları Otelleri

Genel Bilgi

Niğde’ye 75 km. uzaklıkta, Ulukışla-Adana yolu üzerinde bulunan Çiftehan Kaplıcası çeşitli kaynaklardan toplanan sulardan meydana gelmiştir. Suyun sıcaklığı 53 C, 49 C, 52 C ve 22 C arasında değişmektedir. Kaplıcadan saniyede toplam 20 lt. su çıkmaktadır. H değeri 7.3-7.8 arasında olup toplum mineralizasyon 2066 MGK/ltd civarındadır. Meta borik asit 1

Çelikhanım Termal Otel Spa

Ulukişla / Niğde /
Her Haliyle Size Özel bir Termal Otel. Çelikhanım Termal Otel & SPA'da, tüm bölümler kendi içerisinde, kendine özgü hizmet anlayışı ile tasarlanmış olup, %100 konuk memnuniyeti hedeflenmiştir.

Çiftehan Thermal Hotel

Ulukişla / Niğde /
Termal Turizm alanında faaliyet gösteren şirketimiz; Niğde İli, Ulukışla İlçesi,Çiftehan Kasabası, Kaplıcalar Mevkinde beş yıldızlı lüks termal tesisi kurmak için faaliyetine başlamıştır.

Çelikhan Thermal Hotel & Spa

Ulukişla / Niğde /
Niğde, Ulukışla'da yer alan panoramik dağ manzaralı otelde sauna, hamam ve spor salonu bulunmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi ve ücretsiz özel otopark mevcuttur. Çelikhan Thermal Hotel & Spa'nın odaları TV, mini bar ve özel bir banyoyla donatılmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Niğde Çiftehan Kaplıcaları Hakkında

Niğde’ye 75 km. uzaklıkta, Ulukışla-Adana yolu üzerinde bulunan Çiftehan Kaplıcası çeşitli kaynaklardan toplanan sulardan meydana gelmiştir. Suyun sıcaklığı 53 C, 49 C, 52 C ve 22 C arasında değişmektedir. Kaplıcadan saniyede toplam 20 lt. su çıkmaktadır. H değeri 7.3-7.8 arasında olup toplum mineralizasyon 2066 MGK/ltd civarındadır. Meta borik asit 12.9mg/ltd ,meta silikat asim 18.9 MGK/ltd Termal sular 5.6 MGK/ltd flüorür içermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır