Nevşehir Üniversitesi Otelleri

En uygun Nevşehir Üniversitesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Nevşehir Üniversitesi Otelleri

Genel Bilgi

Nevşehir Üniversitesi 17 Mayıs 2007 tarihinde hizmete girmiş ve bünyesinde 7 fakülte, 2 enstitü, 1 yüksekokul, 7 meslek yüksekokulu ile öğrenim sunmaktadır. Üniversite bilimsel faaliyetleri esas alan geniş akademik kadrosu ile 2012 yılı itibariyle 10 binden fazla öğrenciye sunduğu imkanlar sayesinde Türkiye’nin en önemli üniversitelerinden biri olma y

Vg Cappadocia Cave House

Kapadokya / Nevşehir
Vg Cappadocia Cave House, büyüleyici doğasıyla ziyaretçilerine dolu dolu bir tatil deneyimi sunan Nevşehir Uçhisar’da konumlanıyor. Kapadokya’nın eşsiz mimarisine uygun yapısı ve taş duvar konseptini yansıtan odaları ile sizi bir masal diyarına taşıyor.

Pome Granate Cave Hotel

Nar / Kapadokya,Nevşehir
Tesisimiz Nevşehir'de bulunmakta olup on iki adet odadan oluşmaktadır.

Cappadocia Ennar Cave House

Nar / Kapadokya,Nevşehir
Tesisimiz, evcil hayvan dostu konaklama birimleriyle hizmet vermektedir. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark bulunmaktadır.

Mahperi Cappadocia Cave Suit

Nar / Kapadokya,Nevşehir
Mahperi Cappadocia Cave Suit, 2 adet Cave Oda, 1 adet Suit Oda, 5 adet Kemer-Taş oda ve restoranı bulunan butik otel olarak restore edilmiştir.

Atillas Cave Hotel

Nar / Kapadokya,Nevşehir
Atilla's Cave Hotel misafirlerine çok özel Kapadokya deneyimi yaşatmaktadır. Misafirlerin kendilerini bir otelden çok evlerinde hissedeceği konsepte sahiptir. Ücretsiz yerel kahvaltı ve sürekli olarak çay kahve ikramımız mevcuttur.

Nar Cave House

Nar / Kapadokya,Nevşehir
Tüm odalar düz ekran TV ile donatılmıştır. Bazı odalarda yoğun bir günün ardından dinlenebileceğiniz oturma alanı vardır. Odalarda su ısıtıcısı bulunmaktadır. Odalar duşlu özel banyoya sahiptir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Nevşehir Üniversitesi Hakkında

Nevşehir Üniversitesi Otelleri Nevşehir Üniversitesi 17 Mayıs 2007 tarihinde hizmete girmiş ve bünyesinde 7 fakülte, 2 enstitü, 1 yüksekokul, 7 meslek yüksekokulu ile öğrenim sunmaktadır. Üniversite bilimsel faaliyetleri esas alan geniş akademik kadrosu ile 2012 yılı itibariyle 10 binden fazla öğrenciye sunduğu imkanlar sayesinde Türkiye’nin en önemli üniversitelerinden biri olma yolunda ilerlemektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır