Nevşehir Üniversitesi Otelleri

Bu yerdeki 6 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Nevşehir Üniversitesi Otelleri

Genel Bilgi

Nevşehir Üniversitesi 17 Mayıs 2007 tarihinde hizmete girmiş ve bünyesinde 7 fakülte, 2 enstitü, 1 yüksekokul, 7 meslek yüksekokulu ile öğrenim sunmaktadır. Üniversite bilimsel faaliyetleri esas alan geniş akademik kadrosu ile 2012 yılı itibariyle 10 binden fazla öğrenciye sunduğu imkanlar sayesinde Türkiye’nin en önemli üniversitelerinden biri olma y

Cappadocia Ennar Cave House

Nar / Kapadokya,Nevşehir
Tesisimiz, evcil hayvan dostu konaklama birimleriyle hizmet vermektedir. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark bulunmaktadır.

Atillas Cave Hotel

Nar / Kapadokya,Nevşehir
Atilla's Cave Hotel misafirlerine çok özel Kapadokya deneyimi yaşatmaktadır. Misafirlerin kendilerini bir otelden çok evlerinde hissedeceği konsepte sahiptir. Ücretsiz yerel kahvaltı ve sürekli olarak çay kahve ikramımız mevcuttur.

Nar Cave House

Nar / Kapadokya,Nevşehir
Tüm odalar düz ekran TV ile donatılmıştır. Bazı odalarda yoğun bir günün ardından dinlenebileceğiniz oturma alanı vardır. Odalarda su ısıtıcısı bulunmaktadır. Odalar duşlu özel banyoya sahiptir.

Monark Hotel - Nevsehir

Kapadokya / Nevşehir
Kapalı ve açık yüzme havuzlarına ev sahipliği yapan Dinler Hotels Nevşehir, konuklarına sauna, spor salonu ve Türk hamamı içeren bir spa sunmaktadır. Kapadokya yöresinde bulunan otelde ayrıca çocuklar için oyun alanları ve bir çocuk havuzu da mevcuttur.

Yıldız Hotel

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
ennetten çıkıp gelmiş bahçesi ile Yıldız Hotel, 2 Bin m²’ye yerleştirilmiş 18 standart ve 3 suit oda; 50 kişilik restorant ile birlikte sessiz ve sakin bir konaklama beklentisi olan tüm konuklarımız için bir kere misafir olunduğunda bir daha vazgeçilme

Kapadokya Lodge Otel

Üçhisar / Kapadokya,Nevşehir
Doğanın güzelliği ve tarihin gizemleriyle yeryüzünün en sıradışı coğrafyalarından biri olan Kapadokya'da, her şeyden önce bu sihirli dünyayı yaşayabileceğiniz özel bir konaklama mekanı seçmelisiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Nevşehir Üniversitesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Nevşehir Üniversitesi Hakkında

Nevşehir Üniversitesi Otelleri Nevşehir Üniversitesi 17 Mayıs 2007 tarihinde hizmete girmiş ve bünyesinde 7 fakülte, 2 enstitü, 1 yüksekokul, 7 meslek yüksekokulu ile öğrenim sunmaktadır. Üniversite bilimsel faaliyetleri esas alan geniş akademik kadrosu ile 2012 yılı itibariyle 10 binden fazla öğrenciye sunduğu imkanlar sayesinde Türkiye’nin en önemli üniversitelerinden biri olma yolunda ilerlemektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır