Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 2 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

NKÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Kasım 2008'den itibaren poliklinikleri ile hizmete başlamıştır.Şu anda 35 poliklinik, endoskopi, bronkoskopi EKO, görme alanı ve laboratuarlarımızla hizmet vermektedir. 35 hekim, 10 asistan, 10 hemşire, 1 laborant, 1 röntgen teknisyeni, 9 poliklinik sekteri, 16 personel ile hizmet veren Hastanemiz, 2010 Mayıs ayı i

Görky Hotel

Merkez / Tekirdağ /
Tekirdağ'da bulunan Gorky Hotel, bahçeli konaklama olanağı sunmaktadır. Bir terasa sahip olan tesiste ortak bir salon da bulunmaktadır. Fas mutfağı sunan bir restoran bulunmaktadır ve ücretsiz özel park yeri mevcuttur.

Ova Otel

Merkez / Tekirdag /
Oda Özellikleri : Ücretsiz WIFI - Calisma Masasi - TV Ünitesi - Deniz Manzarasi - Klima - Ferah Ve Yumusak Yataklar - Buzdolabi - Banyo - Günlük Temizlik Hizmeti - Oda Servisi - Merkezi Sistem - Klima .

Des Otel

Merkez / Tekirdağ /
Otelimiz ayrıca Tekirdağ Çorlu Havalimanı'na 59 km, Tekirdağ Otogarı'na ise 1 km mesafede bulunuyor.

Ramada By Wyndham Tekirdag

Merkez / Tekirdağ /
amada Tekirdağ Otel, hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden siz misafirlerimizin beklentilerine cevap verebilecek şekilde tasarlanmış 119 Superior, 9 Köşe Lüks ve 1 Suit de dahil olduğu, tümü deniz manzaralı toplam 129 odasında fonksiyonellik ve zaraf

Çalıkuşu Tarihi Beşevler

Merkez / Tekirdağ /
Reşat Nuri Güntekin'in ünlü Çalıkuşu romanındaki Feride karakterinin salıncak kurup sallandığı dut ağacı restoran bahçemizde bulunmaktadır . Toplam 13 odadan oluşan bu tarihi evlerde oda kahvaltı konseptiyle hizmet vermekteyiz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Hakkında

NKÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Kasım 2008'den itibaren poliklinikleri ile hizmete başlamıştır.Şu anda 35 poliklinik, endoskopi, bronkoskopi EKO, görme alanı ve laboratuarlarımızla hizmet vermektedir. 35 hekim, 10 asistan, 10 hemşire, 1 laborant, 1 röntgen teknisyeni, 9 poliklinik sekteri, 16 personel ile hizmet veren Hastanemiz, 2010 Mayıs ayı itibariyle yataklı, tam bir 3. basamak sağlık kuruluşu olarak hizmete geçecektir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır