Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Otelleri

En uygun Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

NKÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Kasım 2008'den itibaren poliklinikleri ile hizmete başlamıştır.Şu anda 35 poliklinik, endoskopi, bronkoskopi EKO, görme alanı ve laboratuarlarımızla hizmet vermektedir. 35 hekim, 10 asistan, 10 hemşire, 1 laborant, 1 röntgen teknisyeni, 9 poliklinik sekteri, 16 personel ile hizmet veren Hastanemiz, 2010 Mayıs ayı i

Görky Hotel

Merkez / Tekirdağ
Tekirdağ'da bulunan Gorky Hotel, bahçeli konaklama olanağı sunmaktadır. Odalarda; düz ekran TV, klima, Wi-Fi, çalışma masası ve ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır.

Ova Otel

Merkez / Tekirdag
Oda Özellikleri : Ücretsiz WIFI - Calisma Masasi - TV Ünitesi - Deniz Manzarasi - Klima - Ferah Ve Yumusak Yataklar - Buzdolabi - Banyo - Günlük Temizlik Hizmeti - Oda Servisi - Merkezi Sistem - Klima .

Des Otel

Merkez / Tekirdağ
Otelimiz ayrıca Tekirdağ Çorlu Havalimanı'na 59 km, Tekirdağ Otogarı'na ise 1 km mesafede bulunuyor.

Ramada By Wyndham Tekirdag

Merkez / Tekirdağ
Tekirdağ'ın kalbinde yer alan Ramada Tekirdağ otelimizde rahatlayın. Meşhur limana yalnızca 3,2 km. mesafedeki otelimiz, hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir tercihtir.

Çalıkuşu Tarihi Beşevler

Merkez / Tekirdağ
Reşat Nuri Güntekin'in ünlü Çalıkuşu romanındaki Feride karakterinin salıncak kurup sallandığı dut ağacı restoran bahçemizde bulunmaktadır . Toplam 13 odadan oluşan bu tarihi evlerde oda kahvaltı konseptiyle hizmet vermekteyiz.

Granbella Hotel

Merkez / Tekirdağ
Granbella Hotel’de konaklayan misafirlerimiz için, şehrin en merkezi konumları ve gözde sahili sadece birkaç adım uzakta.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Hakkında

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Otelleri NKÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Kasım 2008'den itibaren poliklinikleri ile hizmete başlamıştır.Şu anda 35 poliklinik, endoskopi, bronkoskopi EKO, görme alanı ve laboratuarlarımızla hizmet vermektedir. 35 hekim, 10 asistan, 10 hemşire, 1 laborant, 1 röntgen teknisyeni, 9 poliklinik sekteri, 16 personel ile hizmet veren Hastanemiz, 2010 Mayıs ayı itibariyle yataklı, tam bir 3. basamak sağlık kuruluşu olarak hizmete geçecektir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır