Namazgah Hamamı Otelleri

En uygun Namazgah Hamamı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Namazgah Hamamı Otelleri

Genel Bilgi

Dutlu Konak

Konak Merkez / Konak / İzmir
Varyant Konaklari projesi sayesinde yikilip yok olmaktan kurtuldugu için çok mutluyuz. Burada konaklayan misafirlerimiz ortasindaki dut agaci ve yüksek tas duvarlarin çevreledigi bahçemizde misafirlerine yemek verebiliyorlar.

Life Corner Hotel

Basmane / Konak / İzmir
Otelin genel alanları ve tüm konuk odaları klimalıdır. Otel bünyesinde sigara içilmeyen odalar mevcuttur. Otelin içerisinde farklı amaçlara yönelik olarak dekore edilmiş ve teknik olarak donatılmış toplantı odası da bulunmaktadır.

Vatan Otel

Çankaya / Konak / İzmir
16.yüzyıl sonlarından yakın zamanımıza kadar eski bir Osmanlı hanı tarzında olan bina 2007 yılında yapılan otel restorasyonundan sonra özenle dekore edilerek hizmete açılmıstır.

Otel Antikhan

Basmane / Konak / İzmir
Ege'nin incisi İzmir'de Ticaret ve Eğlence merkezlerine yakın tarihle iç içe 1857 yılında Ulu Önder Atatürk'ümüzün değerli eşi Latife Hanım'ın babası Uşşakizade Muharrem Bey tarafından inşa edilmiş, 1997 yılında restore edilerek bugünkü Otel Antikhan adı

Konak Saray Hotel

Çankaya / Konak / İzmir
Modern mobilyalarla donatılmış Konak Saray Hotel'deki klimalı odalarda düz ekran uydu bağlantılı TV'ler vardır. Çay ve kahve makineleri ve bir mini barı ile samimi bir okuma alanı bulunmaktadır. Her odada standart en-suite banyolar mevcuttur.

Olimpiyat Otel

Basmane / Konak / İzmir
Olimpiyat Otel, İzmir'in merkezinde bulunup hem alışveriş hemde keşif gezileri için mükemmel bir konuma sahiptir.Yakın zamanda yenilenmiş odaları sade ve kullanışlı biçim de dizayn edilmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır