Mustafa Kemal Merkezi Otelleri

En uygun Mustafa Kemal Merkezi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Mustafa Kemal Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Beşiktaş Belediyesi'nin iştiraki BELTAŞ A.Ş. tarafından işletilen MKM, Türkiye'de hem kültür merkezi hem de eş büyüklükte bir alış veriş merkezi olarak tek örnektir. Geniş salonu, her türlü organizasyona uygun alt yapısı, sunduğu kaliteli hizmetleri ve ulaşım kolaylığı ile MKM Gösteri Salonu, kültür sanat çevrelerinin yanı sıra iş dünyasının da tercih

Bilek İstanbul Hotel

Levent / Beşiktaş / İstanbul
Bilek Hotel İstanbul'un tüm konaklama birimlerinde; klima, mini bar ve uydu TV standart olarak sunulmuştur. Odalarda yer alan özel banyolar; saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

ArtDeco Suites

4. Levent / Levent / İstanbul
Levent-Maslak finans bölgesinin ortasında hizmet veren ArtDeco Istanbul Suites, 4. Levent Metro İstasyonu'na sadece 200 metre uzaklıktadır. Kapalı yüzme havuzu ve saunası bulunan tesis spa küveti ve mini mutfak ile donatılmış süitler sunmaktadır.

Ayna Hotel

Levent / Beşiktaş / İstanbul
Tüm odalarda elektrikli su ısıtıcısı ve minibar mevcuttur. Hem açık havada hem kapalı mekanda yemek alanlarına sahip olan güzel avluda günlük kahvaltı servis edilmektedir. Öğle ve akşam yemeklerinde alakart menü sunulur.

Mood Design Suites

Levent / Beşiktaş / İstanbul
Mood Design Suites'in klimalı oda ve süitleri zarif mobilyalar, ruh haline uygun aydınlatma ve ahşap zeminlerle dekore edilmiştir. Tüm oda ve süitler şık bir banyoya sahiptir.

Elegance Residence

Levent / Beşiktaş / İstanbul
stanbul'un iş bölgesi Levent'te bulunan bu otel, sanatsal bir dekora sahiptir. Otel, konuklarına spa küvetiyle donatılmış klimalı ferah süitler ve ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

Selection Suites

4. Levent / Levent / İstanbul
Selection Suites'in tüm süitleri uydu TV ve çalışma masası ile donatılmıştır. Çeşitli olanaklar ve saç kurutma makinesi içeren özel banyo, süitlerin standart özelliklerindendir. Günlük kahvaltı açık büfe olarak sunulmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Mustafa Kemal Merkezi Hakkında

Mustafa Kemal Merkezi Otelleri Beşiktaş Belediyesi'nin iştiraki BELTAŞ A.Ş. tarafından işletilen MKM, Türkiye'de hem kültür merkezi hem de eş büyüklükte bir alış veriş merkezi olarak tek örnektir. Geniş salonu, her türlü organizasyona uygun alt yapısı, sunduğu kaliteli hizmetleri ve ulaşım kolaylığı ile MKM Gösteri Salonu, kültür sanat çevrelerinin yanı sıra iş dünyasının da tercih ettiği bir mekan olmayı başarmıştır. MKM'nin 2. katı gibi 1. katı da 3 Ekim 2005 tarihinde Beşiktaş Belediyesince Türk sanatına bir ilk olarak kazandırılmıştır. 2.500 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuş olan Beşiktaş Çağdaş; Amerika, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerde sıkça rastlanan çağdaş, şık bir sergi salonudur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır