Antalya Havalimanı Otelleri

Antalya Havalimanı otelleri için yerinizi şimdi ayırın, ödemesini sonra yapın. Oda fiyatlarını ve resimlerini inceleyin. Otel yorumlarını okuyun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Antalya Havalimanı Otelleri

Genel Bilgi

IFC Airports; 1 Nisan 1998 yılında Eski Terminal kapatılarak Yeni Terminal1 açılmıştır. 1999 yılında Fraport Terminal 1’in %50 işletme hakkını almıştır. 2001 ACI istatistik raporlarına göre; dünyanın en büyük 100 havaalanlarına ulaşmıştır. 2002' de Alman-Türk Dostluk Ödülüne layık görülmüştür. 2002 Ekim YTD ACI istatiktikleri ilk sonuçlarına göre kAvr

Nazar Beach Hotel

Muratpaşa / Antalya
Akdeniz'in kayalıkları üzerinde yer alan otelimiz, su kaydırakları olan açık havuz ve spa olanakları ile hizmet vermektedir. Otel, doğrudan denize erişimi olan, şezlonglar ve şemsiyelerle donatılmış özel bir platforma da sahiptir.

Lara Park Otel

Muratpaşa / Antalya
LARA PARK HOTEL Antalya'nin Lara bölgesinde bulunmaktadir. Otelimizde 52 oda mevcuttur.

Turka Loca City Apart

Lara / Muratpasa / Antalya
Turka Loca City Apart'ta, odalarımız 1+1 şeklinde olup içerisinde double yatak, klima, ek çekyat/single yatak, özel banyo, su ısıtıcısı, mini ocak, mini buzdolabı ve çamaşır makinesi bulunmaktadır. Odalarımızda 3 kişi rahatça konaklayabilmektedir.

Z Suites

Lara / Muratpaşa / Antalya
Z Suites, masmavi Akdeniz sularına komşu Lara Caddesi’ne birkaç adım ötede, modern ve yalın mimarisi ile göz kamaştırıyor.

The Marmara Antalya

Merkez / Merkez / Antalya
Otelimiz panoramik Akdeniz manzaralı falezlerin üzerinde kurulu olan The Marmara Antalya; Türk Rivierasında özel plajı ve şehir merkezine yakın konumu ile hizmet veriyor. 28.

Başaran Business Hotel

Merkez / Merkez / Antalya
Antalya'nın Kızıltoprak bölgesinde yer alan otelimiz, fitness ve spa olanakları sunmaktadır. Kapalı ve açık yüzme havuzları içeren tesisin genelinde ücretsiz Wi-Fi erişiminden faydalanabilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Antalya Havalimanı Hakkında

Antalya Havalimanı Otelleri IFC Airports; 1 Nisan 1998 yılında Eski Terminal kapatılarak Yeni Terminal1 açılmıştır. 1999 yılında Fraport Terminal 1’in %50 işletme hakkını almıştır. 2001 ACI istatistik raporlarına göre; dünyanın en büyük 100 havaalanlarına ulaşmıştır. 2002' de Alman-Türk Dostluk Ödülüne layık görülmüştür. 2002 Ekim YTD ACI istatiktikleri ilk sonuçlarına göre kAvrupa’daki 25. en yoğun havalimanı olmuştur. 2005 yılında ikinci dış hatlar terminali olan Terminal 2 açılmıştır. 2006' da, Fraport Terminal 1’in %100 işletme hakkını almıştır. 2007 yıl sonu verilerine göre; ICF Airports 17,4 milyon yolcuyu ağırlamıştır. 2011' de, 10-25 milyon yolculu havalimanları kategorisinde, Avrupa’nın En İyi Havalimanı Ödülü’nü kazanmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır