Murad Camisi Otelleri

En uygun Murad Camisi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Murad Camisi Otelleri

Genel Bilgi

Yörüklerevi Butik Otel

Sivrice / Ayvacık,Çanakkale
Yörükler Evi Butik Otel, Ege’nin incisi Assos’ta güler yüzlü hizmet anlayışı ve doğa harikası manzaralarıyla göz kamaştırıyor. Dinlendirici bahçesi ve ev sıcaklığındaki odalarıyla eğlenceli bir tatilin kapılarını açıyor.

Assos Egeos Butik Otel

Assos / Ayvacık / Çanakkale
Egeos Butik Otel binamız taş ve ahşabın mükemmel uyumundan oluşmuştur. Bu uyum misafirlerimize huzur ve sakinlik vermektedir. Odalarımız tamamen doğal pembe renkli andezit (Assos taşı) taşından inşa edilmiştir.

Assos Köy Motel

Assos / Ayvacık
Assos Köy Motel 9 odalı olarak hizmet vermektedir. Midilli Adası manzarasıyla konuklarımızı hayran bırakan, doğa ile iç içe sessiz kuş sesleri arasında konaklamanızı huzur içinde yapabilirsiniz.

Assos Ada Motel

Assos / Ayvacık / Çanakkale
Çanakkale’nin incisi, Ayvacık ilçesine bağlı Assos’da bulunan Ada Motel, göz alıcı sahili ve el değmemiş doğası ile unutulmaz tatillerin en özel adresi...

Assos Longevity Hotel

Assos / Ayvacık / Çanakkale
Longevity Hotel’de konaklayacağınız süre boyunca şehrin karmaşasından, stresten, modern yaşamın getirdiği olumsuzluklardan uzaklaşmanızı hedefliyoruz.

Assos Nazan Motel Restaurant Beach

Assos / Ayvacik / Çanakkale
Assos 'ta sokakagzi sivrice arasinda, muhtesem denizine sifir konumda bir aile isletmesi olan Assos Nazan Motel - Restaurant Beach , bünyesindeki özel iskele ve restorani ile konuklarina konfor dolu bir konaklamanin kapilarini açiyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır