Muhlis Paşa Tabyası Otelleri

En uygun Muhlis Paşa Tabyası otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Muhlis Paşa Tabyası Otelleri

Genel Bilgi

1848 - 1853 tarihleri arasında Sultan Abdulmecid tarafından yaptırılmıştır.200 - 250 Kişi (Yaklaşık1 Tabur) kapasitesi vardır.5 adet korugan ve muhtelif yerlerde yıkıntıya uğrayan toplam olarak 3,75 m. boyundaki hat ile çevrilmiş bulunmaktadır. Hendeğin ölçüleri yer yer değişmektedir. Erat koğuşunun arkasında bir adet korugan bulunmaktadır. Tabyanın g

Güngören Hotel

Merkez / Kars
Kars ilinde 45 yıldır otelcilik, restoran ve hamam alanlarında faaliyet gösteren Güngören Hotel gelişen,yenilik ve teknolojiye bağlı olarak baştan sona yenileme çalışmalarına başlamış ve 1 yıllık restorasyon çalışması sonucu modern bir yapıya kavuşmuştur

Hotel Temel

Merkez / Kars
Kars merkezde bulunan tesisimiz siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.24 saat açık resepsiyon hizmeti ile konuklarımıza hizmet vermekteyiz.

Asya Otel

Merkez / Kars
Kars Asya Otel, siz misafirlerinin deneyimini sürekli arttırmak adına devamlı yatırım yapmakta, sizlere Kars ve çevresinde düzenlenen turlara katılmanızı sağlamakta ve Kars’tan en güzel anılarla ayrılmanızı hedeflemektedir.

Suara Butik Otel

Merkez / Kars
Eski Kars yerleskesinde bulunan Baltik mimarisinin ikinci dönemlerinde insa edilerek günümüze kadar ayakta durmayi basarmis olan otel binamiz geçmisten günümüze papazin evi, is bankasi Kars subesi, is bankasi personel lojmani, sahis evi vs.

Hotel Kent Ani

Merkez / Kars
Şehir merkezinde bulunan Hotel Kent Ani, tamamen yenilenmiş farklı konseptiyle, tarihi ve turistik bölgeler ulaşım kolaylığı sunan konumuyla siz misafirlerine keyifli bir tatil imkanı sunuyor.

Kafkasya Hotel

Merkez / Kars
Kars’ın merkezinde yer alan Hotel Kafkasya, misafirlerine hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için keyifli bir konaklama alternatifi sunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Muhlis Paşa Tabyası Hakkında

Muhlis Paşa Tabyası Otelleri 1848 - 1853 tarihleri arasında Sultan Abdulmecid tarafından yaptırılmıştır.200 - 250 Kişi (Yaklaşık1 Tabur) kapasitesi vardır.5 adet korugan ve muhtelif yerlerde yıkıntıya uğrayan toplam olarak 3,75 m. boyundaki hat ile çevrilmiş bulunmaktadır. Hendeğin ölçüleri yer yer değişmektedir. Erat koğuşunun arkasında bir adet korugan bulunmaktadır. Tabyanın güneydoğusu uçurumdur. Bugün koruganlar cephanelik olarak kullanılmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır