Yardım

Milas Havaalanı Otelleri

Loading...
Sırala

Ladonia Hotels Zemda Boutique

Normal
6.6
Gümüşlük, Bodrum, Muğla
Ladonia Hotels Zemda Boutique 31 odalı bir tesistir. Standart ve Aile oda tipleri ile her kesime hitap etmektedir. Tesisimiz denize sıfır konumu ile misafirlere eşsiz bir gün batımı keyfi sunmaktadır.
Normal
6.6

Liman Hotel Gümüşlük

Müthiş
9.2
Gümüşlük, Bodrum, Muğla
Odalarımız temiz, modern ve ferah tarzıyla size otantik bir hava yaşatacak şekilde yenilendi.
Müthiş
9.2

Bodrum Lotus Line Hotel

Normal
4.1
Gümbet, Bodrum, Muğla
Lotus Line Hotel 2022 yılında yenilenmiş olup sade ve konforlu bir dizayn ile konuklarına huzur dolu bir tatilin kapılarını açmıştır.
Normal
4.1

Milas Havaalanı

Ege Bölgesinin en yoğun lokasyonu olarak bilinen Bodrum-Milas Havaalanı 1997 yılı itibari ile uluslararası trafiğe açılmıştır.1998 yılı itibari ile dış hatlarda da hizmet vermeye başlamıştır. İç ve dış hatlar terminal binalarının artan yolcu trafiğine cevap verememesi nedeniyle, yap-işlet-devret modeline göre yeni bir dış hatlar terminal binası ihalesi yapılmış olup bitirilmesini müteakip şimdiki dış hatlar binası iç hatlar olarak hizmet verecektir.Havaalanı 24 saat uçuş operasyonları için hizmet vermektedir.Terminal binası büyüklüğü toplam 17.336 m2 olan Bodrum Havaalanı,her yıl 1.000 'a yakın yerli veya yabancı turis ağırlamakta.Bu oran her yıl artmaktadır.Bodrum merkezden havaalanına 30 km lik bir mesafe olmaktadır.Ulaşımı Havaş-Uçak servisleri yada Taksi yada özel aracınızla sağlayabilirisiniz.Diğer hizmetlerden faydalanmak için web sayfasını takip edebilirsiniz.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor