Meydan Cami (Çukur Cami) Otelleri

En uygun Meydan Cami (Çukur Cami) otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Meydan Cami (Çukur Cami) Otelleri

Genel Bilgi

Eretna Hotel

Merkez / Sivas
Kaliteden ödün vermeyen, çizgileri Selçuklu Mimarisinin özelliklerini taşıyan, dekorasyonu antik ve sanatsal eserlerle donatılmış, müşterisine verdiği değeri tüm atmosferine yansıtan genç, dinamik, dömi klasik üst klas bir otel Eretna.

Önem Otel Pansiyon

Merkez / Sivas
İşletmemiz 2017 yılında yeni bir solukla yola çıkarak, yapılan değişikliklerle bütün odalara yeni bir görünüm kazandırmış, tüm konuklarımıza daha kaliteli hizmet vermek amacını ilke edinmiştir.

Behrampaşa Otel Cafe & Restaurant

Merkez / Sivas
Behrampaşa Otel Cafe & Restaurant, 48 odası kahvaltı dahil konseptiyle hizmet vermektedir. Odalarında; mini bar, elektrikli su ısıtıcısı, TV, emanet kasası, Wi-Fi, gardırop, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır.

Sivas Otel Çakır

Merkez / Sivas
1992 yılından beri hizmet veren Sivas Çakır Otel, 35 odalı şehir otelidir. İş ve tatil amaçlı seyahatlerinizde sizleri ağırlamak isteriz.

Ege Palas Hotel

Kurşunlu Hamamı / Merkez / Sivas
Ege Palas Sivas Merkez'dedir. Otogar araçla 10 dk., Sivas Havaalani'na ortalama 30 dk uzakliktadir.

4 Eylül Otel

Merkez / Sivas
Otelimiz giris olmak üzere 9 kattan olusur.Bir lobi ve ana asansör olmak üzere 2 adet asansör hizmete sunulmustur.Reception,dinlenme yeri ,muhasebe müdüriyet,lobi mutfagi ve lavabo birimleridir...

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Meydan Cami (Çukur Cami) Hakkında

Meydan Cami (Çukur Cami) Otelleri İl merkezinde bulunan cami, Koca Hasan Paşa tarafından 1564'te yaptırılmıştır. Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından 1968 yılında onarılan cami, halk arasında Çukur Cami olarak anılmaktadır. Tamamı kesme taştan yapılan cami, üzeri eğimli bir çatıyla örtülmüştür. Caminin avlusunda Zileli Şeyh Şemseddin Sivasi’nin türbesi bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır