Merslin Adliyesi Otelleri

Bu yerdeki 22 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Merslin Adliyesi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Mersin Adliyesi 1926 yılında, bugünkü Uray Caddesinde bulunan ve halen İl Sağlık Müdürlüğü hizmet binası olarak kullanılan binada hizmete başlamıştır. Yerel mimarinin en güzel örneklerinden biri olan bu bina zamanla ihtiyaca cevap veremez hale gelmiş ve Adliye farklı kamu binalarına dağılmış, nihayet 1985 yılında Cumhuriyet Başsavcısı Ferzan ÇİTİCİ dö

Hostapark Otel

Merkez / Mersin /
Otogara sadece 10 dakika yürüme mesafesinde yer alan Hostapark Hotel, Mersin'in merkezindedir. Otelin klimalı odaları ücretsiz Wi-Fi ve LCD TV ile donatılmıştır. Hostapark'ın modern odalarında ısıtma ve halı kaplı zeminler yer almaktadır.

Othello Hotel

Merkez / Mersin /
Othello Hotel olarak konforlu odalarımız ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile siz saygıdeğer misafirlerimizin hizmetindeyiz.

Aktaş Otel

Merkez / Mersin /
eniz ve dağ manzaralı, konforlu, ferah , hijyenik , laminant parke döşemeli odalarımızla , 24 saat oda servisi, inverter Klima, mini bar , led tv, ücretsiz Wi-Fi, Safe Box ,özel banyolarımızda 24 saat sıcak su , saç kurutma makinesi ve ücretsiz otopark

Hosta Otel

Merkez / Mersin /
Merkezde tercih edebileceğiniz aile ve iş oteli.

Kardelen Otel

Merkez / Mersin /
Şehir merkezinde olan otelimizde tüm odaları sizin konforunuz düşünülüp günün yorgunluğunu atabilicek şık ve bir o kadarda rahat döşenmiştir.Ücretsiz internet imkanı ve otopark mevcuttur.

The Menord Hotel Spa & Wellness

Merkez / Mersin /
Mersin'de Mersin Büyükşehir Belediyesi'ne 1 km mesafede yer alan The Menord Hotel, Wi-fi erişimi ve özel otoparktan ücretsiz yararlanma imkanı sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Merslin Adliyesi Hakkında

Mersin Adliyesi 1926 yılında, bugünkü Uray Caddesinde bulunan ve halen İl Sağlık Müdürlüğü hizmet binası olarak kullanılan binada hizmete başlamıştır. Yerel mimarinin en güzel örneklerinden biri olan bu bina zamanla ihtiyaca cevap veremez hale gelmiş ve Adliye farklı kamu binalarına dağılmış, nihayet 1985 yılında Cumhuriyet Başsavcısı Ferzan ÇİTİCİ döneminde Liman Bölgesindeki bugünkü hizmet binasına taşınmıştır. Adliyede; 1 C.Başsavcısı, 3 C.Başsavcı Vekili, 3 Ağır Ceza Başkanı, 2 Ticaret Mhk Başkanı, 39 Cumhuriyet Savcısı, 51 Hakim, 1 ACM Üyesi görev yapmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır