Mersin Marina Otelleri

En uygun Mersin Marina otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Mersin Marina Otelleri

Genel Bilgi

10.500 m² Alışveriş Merkezi Kompleksi, 850 araçlık Otoparkı, 2.000 kişilik Amfi tiyatrosu, Açık ve kapalı yüzme havuzu, spa, sauna, buhar odası, fitness salonu, tenis kortları ve basketbol sahası ile 3.500 m²’lik alana kurulu Yat Kulübü ve Spor Merkezi, 60.000 m² içinde suni gölet ve süs havuzları ile zenginleştirilmiş Rekreasyon Alanı, 1.000 m²’lik a

Navona Otel

Merkez / Mersin
Navona Otel, sade ve konforlu tasarlanmis odalarinda misafirlerine keyifli bir konaklama imkani sunuyor. Bulundugu konum itibariyle tesis, is, turizm ve eglence odakli konaklamalar için alternatif sunuyor. Tesisin farkli büyüklüklerde 70 odasi mevcut.

Mersin Vip House Hotel

Merkez / Mersin
Misafirlerine ev konforunda bir konaklama imkâni sunan Mersin VIP House, hem is hem de turistik seyahatlerde ideal bir alternatif olusturuyor.

Merada Suit Otel

Merkez / Mersin
Otelimizin ücretsiz otoparkı olup vale hizmetimiz bulunmaktadır.

İleri Konaklama

Merkez / Mersin
Misafirlerimiz için özenle tasarlanmış, her türlü ayrıntı ve inceliğin düşünüldüğü dairelerimizde temizlik ve güvenlik önceliğimizdir.

Nobel Oteli

Merkez / Mersin
Konum olarak şehir merkezinde bulunan otelimiz 24 saat açık resepsiyonuyla size hizmet vermekteyiz.Günün yorgunlugunu atmak için odalarınızda dinlenirken ücretsiz olan Wi-Fi nin olanağıyla her işinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

The Menord Hotel Spa & Wellness

Merkez / Mersin
Mersin'de Mersin Büyükşehir Belediyesi'ne 1 km mesafede yer alan The Menord Hotel, Wi-fi erişimi ve özel otoparktan ücretsiz yararlanma imkanı sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Mersin Marina Hakkında

Mersin Marina Otelleri 10.500 m² Alışveriş Merkezi Kompleksi, 850 araçlık Otoparkı, 2.000 kişilik Amfi tiyatrosu, Açık ve kapalı yüzme havuzu, spa, sauna, buhar odası, fitness salonu, tenis kortları ve basketbol sahası ile 3.500 m²’lik alana kurulu Yat Kulübü ve Spor Merkezi, 60.000 m² içinde suni gölet ve süs havuzları ile zenginleştirilmiş Rekreasyon Alanı, 1.000 m²’lik açık Çocuk Eğlence Alanı, Akdeniz ve yöresel mutfaklardan seçkin örneklerin yer alacağı “denizin kıyısında” tasarlanmış Restoranlar Bölgesi bulunmaktadır.500 yat kapasiteli çekek alanı, 160 ton kapasiteli Travel lift, 30 ton kapasiteli hidrolik tekne taşıyıcı, 8 M. 'ye kadar eni olan yatlar için rampa, 8.30 M 'ye kadar eni olan yatlar için Havuz, Alt yıkama ve temizlik, Kışlık bakım hizmeti, Bakım-Onarım atölyeleri, Motor, Torna ve kaynak, Elektrik DC/AC, Su Tesisatı, Ağaç işleri, Döşeme, Branda ve yelken, Boya işleriniz içinde hizmet bulabilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır