Erken Rezervasyonda %50’ye varan indirimleri kaçırma! Son kayıt: 4 AralıkErken Rezervasyonda %50’ye varan indirimleri kaçırma! Son kayıt: 4 Aralık
Fırsatları İncele
Yardım

Mersin Marina Otelleri

En uygun Mersin Marina otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Anemon Mersin Hotel

İyi
7.2
Yenişehir, Mersin
Anemon Mersin Oteli; Doğu Akdeniz’in incisi, turizm, ticaret ve liman şehri Mersin’de, geniş konfor alanları, huzur veren dokusu, kaliteli ve güler yüzlü personeli ile hizmet vermektedir.
İyi
7.2

Mersin Marina

10.500 m² Alışveriş Merkezi Kompleksi, 850 araçlık Otoparkı, 2.000 kişilik Amfi tiyatrosu, Açık ve kapalı yüzme havuzu, spa, sauna, buhar odası, fitness salonu, tenis kortları ve basketbol sahası ile 3.500 m²’lik alana kurulu Yat Kulübü ve Spor Merkezi, 60.000 m² içinde suni gölet ve süs havuzları ile zenginleştirilmiş Rekreasyon Alanı, 1.000 m²’lik açık Çocuk Eğlence Alanı, Akdeniz ve yöresel mutfaklardan seçkin örneklerin yer alacağı “denizin kıyısında” tasarlanmış Restoranlar Bölgesi bulunmaktadır.500 yat kapasiteli çekek alanı, 160 ton kapasiteli Travel lift, 30 ton kapasiteli hidrolik tekne taşıyıcı, 8 M. 'ye kadar eni olan yatlar için rampa, 8.30 M 'ye kadar eni olan yatlar için Havuz, Alt yıkama ve temizlik, Kışlık bakım hizmeti, Bakım-Onarım atölyeleri, Motor, Torna ve kaynak, Elektrik DC/AC, Su Tesisatı, Ağaç işleri, Döşeme, Branda ve yelken, Boya işleriniz içinde hizmet bulabilirsiniz.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor