Sinop Limanı Otelleri

Sinop Limanı otelleri için yerinizi şimdi ayırın, ödemesini sonra yapın. Oda fiyatlarını ve resimlerini inceleyin. Otel yorumlarını okuyun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sinop Limanı Otelleri

Genel Bilgi

şehir merkezinde, büyük gemilerin yanaştığı 1959’da DLH tarafından inşa edilmiş büyük bir Liman olup, hemen yanında küçük bir balıkçı barınağı bulunmaktadır. Sinop’un şehir merkezinin dışına doğru ise; Kastamonu il sınırlarına yakın kuzeybatı kıyılarında yine DLH tarafından inşa edilen tamamen doğal Hamsilos ve Akliman olarak bilinen iki balıkçı barın

Ozan Apart Pansiyon

Merkez / Sinop
Ozan Apart Pansiyon, Şehir merkezinde 1 + 1 ve 2 + 1 Apart dairelerden oluşmaktadır. Dairelerimizin içerisinde gerek tüm eşyalar ve araç gereçler mevcuttur. Temizlik ve hijyen önceliğimizdir. Dairelerimizin içerisine ayakkabı ile girilmemektedir.

Alesta Apart Otel

Merkez / Sinop
Sinop'ta, Sinop Kalesi'ne 200 metre ve 600 metre mesafede bulunan Barış Manço Parkı'na 200 metre mesafede yer alan Alesta Apart Otel, bar, teras ve ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.

Denizci Otel

Merkez / Sinop
Biz bu oteli sevgi üzerine kurduk.

Harbour Otel

Merkez / Sinop
Sinop Merkez Tersane mevkiinde liman içerisinde bulunan Harbour Otel havalimanına 5,5 km, otogara ise 6,3 km uzaklıkta bulunuyor.

Otel Bossinop

Merkez / Sinop
Tüm odalarımız deniz manzaralı, sahile 40 mt. olup, resmi kurumlara iş ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde, 12 standart oda 6 aile odası ve 2 suit oda toplam 20 oda 50 yatak kapasitesindedir.

The Green Park Sinop

Merkez / Sinop
Sinop’un en merkezi konumu olan liman içinde şehrin en hareketli bölgesindeki lüks butik sığınağınızı keşfedin.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sinop Limanı Hakkında

Sinop Limanı Otelleri şehir merkezinde, büyük gemilerin yanaştığı 1959’da DLH tarafından inşa edilmiş büyük bir Liman olup, hemen yanında küçük bir balıkçı barınağı bulunmaktadır. Sinop’un şehir merkezinin dışına doğru ise; Kastamonu il sınırlarına yakın kuzeybatı kıyılarında yine DLH tarafından inşa edilen tamamen doğal Hamsilos ve Akliman olarak bilinen iki balıkçı barınağı ile Samsun istikameti boyunca Gerze balıkçı barınağı bulunmaktadır. Sinop Limanı’nın, Gerze Balıkçı Barınağına olan uzaklığı karayolu ile 38 km, denizyolu ile 13 mildir. Rıhtım yanaşma boyu 170 m, iskele boyu 260 m' dir. Mendirek uzantısı beton ayaklarla desteklendiğinden alt kısmı açık olup, su bağlantılıdır. Karadeniz kıyılarımızdaki tek doğal liman olan Sinop limanı, art bölgesinin dağlık ve iç kesimlerle ulaşım bağlantısının zayıf olması yüzünden gelişememiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır