Yardım

Loading...
Sırala

Harbour Otel

Müthiş
9.3
Merkez, Sinop
Sinop Merkez Tersane mevkiinde liman içerisinde bulunan Harbour Otel havalimanına 5,5 km, otogara ise 6,3 km uzaklıkta bulunuyor.
Müthiş
9.3

Yelken Pansiyon Sinop

Müthiş
9.6
Merkez, Sinop
Yelken Pansiyon Sinop'ta beş kat üzerinde toplamda 7 adet 2+1 ve 1 adet 3+1 daire olmak üzere 8 adet daireden oluşmaktadır. Güney cephedeki dairelerimiz balkonlu ve muhteşem deniz manzaralıdır. 2+1 dairelerimizin 3 adeti ve 3+1 dairemiz balkonludur.
Müthiş
9.6

Sirius Pansiyon

Çok iyi
8.0
Sinop Merkez, Sinop
Sirius Pansiyon, toplam 11 odalı olup kahvaltı dahil ve sadece oda seçenekleriyle misafirlerini ağırlamaktadır.
Çok iyi
8.0

Sinop Limanı

şehir merkezinde, büyük gemilerin yanaştığı 1959’da DLH tarafından inşa edilmiş büyük bir Liman olup, hemen yanında küçük bir balıkçı barınağı bulunmaktadır. Sinop’un şehir merkezinin dışına doğru ise; Kastamonu il sınırlarına yakın kuzeybatı kıyılarında yine DLH tarafından inşa edilen tamamen doğal Hamsilos ve Akliman olarak bilinen iki balıkçı barınağı ile Samsun istikameti boyunca Gerze balıkçı barınağı bulunmaktadır. Sinop Limanı’nın, Gerze Balıkçı Barınağına olan uzaklığı karayolu ile 38 km, denizyolu ile 13 mildir. Rıhtım yanaşma boyu 170 m, iskele boyu 260 m' dir. Mendirek uzantısı beton ayaklarla desteklendiğinden alt kısmı açık olup, su bağlantılıdır. Karadeniz kıyılarımızdaki tek doğal liman olan Sinop limanı, art bölgesinin dağlık ve iç kesimlerle ulaşım bağlantısının zayıf olması yüzünden gelişememiştir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor