Mavi Mağara Otelleri

Bu yerdeki 630 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Mavi Mağara Otelleri

Genel Bilgi

Kaş - Kalkan arasında deniz kıyısında olan Mavi Mağara, Kaş' a 18 km. Kalkan' a ise 6 km. uzaklıkta olup, Kaputaş Plajı yakınlarındadır. Eskiden fokların içinde yaşadığı bilinen Mavi Mağara 1972 yılında Jeolog Dr. Temuçin Aygen tarafından bulunmuştur. Güneş ışıkları mağaranın içine deniz dibinden yansıyarak girmekte ve mavi parlak fosforesson rengi me

Hotel Matiana

Kalkan / Kaş / Antalya
Hotel Matiana misafirlerine huzur dolu bir tatilin kapılarını aralıyor.

Fidanka Otel

Kalkan / Kaş / Antalya
s olsun diye değil, onlarsız yapamadığımız için Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından topladığımız yüzlerce obje ve çiçeği, çocukluğumuzdan kalan oyuncaklarımızı, ailemizden kalan yadigarları, yakın çevre köylerinden, bazen İstanbul’da bir köşkten,

Patara Prince Hotel & Resort

Kalkan / Kas / Antalya
Kalkan Koyu’na bakar bir konumda Toros Dağları ve Akdeniz sahil kesimini net olarak görebileceğiniz konuma sahip olan Prince Hotel & Resort, deniz, kum ve doğayı bir arada sunan özellikleriyle Özel Belgeli (Special) bir oteldir.

Green Beach Hotel

Kalkan / Kaş / Antalya
Akdeniz’in doğal mirası zeytin ağaçlarının altında göz alabildiğine eşsiz deniz manzarası eşliğinde mükemmel bir tatil keyfi sizleri bekliyor.

Kuluhana Hotel & Villas Kalkan

Kalkan / Kas / Antalya
Sessiz bir koyda, özel plaj alanı ve sezonluk açık yüzme havuzu bulunan Kuluhana Hotel & Villas, tüm birimlerde klima ve düz ekran TV bulunmaktadır. Otelin konukları kontinental kahvaltının tadını çıkarabilir.

BUQQVA Residence

Kalkan / Kaş / Antalya
Buqqva Kalkan, birbirinden şık döşenmiş 7 adet odası bulunan, Kalkan denizi ve koy manzaralı şirin bir aile otelidir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Mavi Mağara Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Mavi Mağara Hakkında

Mavi Mağara Otelleri Kaş - Kalkan arasında deniz kıyısında olan Mavi Mağara, Kaş' a 18 km. Kalkan' a ise 6 km. uzaklıkta olup, Kaputaş Plajı yakınlarındadır. Eskiden fokların içinde yaşadığı bilinen Mavi Mağara 1972 yılında Jeolog Dr. Temuçin Aygen tarafından bulunmuştur. Güneş ışıkları mağaranın içine deniz dibinden yansıyarak girmekte ve mavi parlak fosforesson rengi meydana getirmektedir. Mağara 50 m. uzunluğunda, 40 m. genişliğinde ve 15 m. yüksekliğindedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır