Maltepe Üniversitesi Açıkhava Tiyatrosu Otelleri

En uygun Maltepe Üniversitesi Açıkhava Tiyatrosu otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Maltepe Üniversitesi Açıkhava Tiyatrosu Otelleri

Genel Bilgi

Sahra Kent Suit

Ataşehir / İstanbul
6 adet mutfaklı daireye sahip olan Sahrakent Suites'in tüm daireleri balkonludur. Dairelerde ayrıca oturma odası yer almaktadır. Mutfaklarda; buzdolabı, elektrikli su ısıtıcısı ve set üstü ocak bulunmaktadır.

Marma Hotel Istanbul Asia

Büyükbakkalköy / Maltepe / İstanbul
Marma Hotel İstanbul'un tümü geniş odalarında minibar ve oturma alanı vardır. Özel banyoda banyo malzemeleri mevcuttur. Günün 24 saati oda servisi sağlanmaktadır. Her gün kahvaltıda farklı peynirler ve hamur işi çeşitleri servis edilmektedir.

The Hera 30 Suit

Maltepe / İstanbul
Yeditepe Bölgesi’nin en işlek caddesindeki The Hera 30 Suit Otel, şehrin merkezi noktasındadır. Yeditepe Üniversitesi, bölgenin en hareketli AVM, iş merkezi ve rezidansı olan Brandium ve yeni metro durağına yürüme mesafesindedir.

Arkem Hotel 1

Kayişdaği / Ataşehir / İstanbul
Anadolu Yakası?nın popüler merkezi Ataşehir?de yer alan Arkem Hotel, misafirlerini ev rahatlığına sahip odalarda ağırlıyor.

Arkem Hotel 2

Fındıklı / Maltepe,İstanbul
İstanbul Maltepe'de yer alan Arkem Hotel 2, hem iş hem de turistik amaçlı seyahatlerde, misafirlere konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

Sanli Suite Hotel

Maltepe / Istanbul
Lüks ve konfor arayan siz degerli misafirlere, yüksek donanimli business amaçli, 2017 mimari yapili otelin kapilarini açti.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Maltepe Üniversitesi Açıkhava Tiyatrosu Hakkında

Maltepe Üniversitesi Açıkhava Tiyatrosu Otelleri Anadolu Yakası’nın en büyük (8000-10.000 kişilik) açıkhava tiyatrosu 2010 yaz sezonunda eğlencenin en iyilerini sahnesine taşıdı. Özellikle Avrupa yakasında bulunan büyük etkinlik alanlarının sağladığı tüm teknik ve konfor donanımlarına sahip mekan, sahneleyeceği konser ve gösterilerle de kalitesini ilk günden hissettirdi.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır