Lozan Müzesi Otelleri

Lozan Müzesi otelleri, en uygun Lozan Müzesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Lozan Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Trakya Üniversitesi, Edirne Valiliği, Edirne Belediye Başkanlığı, İstanbul Teknik Üniversitesi, Mimar Sinan Üniversitesi ve İnönü Vakfı'nın işbirliği ile rektörlük binasının da içinde yer aldığı, Karaağaç Mahallesi'ndeki tarihi tren istasyonu alanında kurulmuştur. Lozan'da elde edilen diplomatik zaferi ve dünya barışını simgeleyen anıtın yanındaki müz

Karaağaç Green Apart

Merkez / Edirne
Karaağaç Green Apart'ın odalarında misafirlerin konforu ve rahatı için küçük mutfak, buzdolabı, Lcd TV ile şifreli televizyon kanallarının yanı sıra ücretsiz kablosuz internet bulunmaktadır.

2d Vip Suite & Spa Hotel

Merkez / Edirne
Spa & Welness alanı rezervasyonu olan misafirlere özel tercih edilen 2 saat aralığında ücretsiz kullanılacaktır.

Kaleroom Otel

Merkez / Edirne
Edirne'nin tam merkezi Kaleiçi bölgesinde yer alan konaklama tesisimiz 2020 yılı Ağustos ayında hizmete girmiştir.

Otel 22

Merkez / Edirne
Otel 22, misafirlerine yıl boyunca konfor dolu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Misafirler her sabah doyurucu bir kahvaltı ile güne enerjik bir başlangıç yapabilmektedir.

Mihran Hanim Konagi

Merkez / Edirne
Tescilli sivil mimarinin özgün eserlerinden Mihran Hanim Konagi, kültürel koruma uygulamalarinin önemli örneklerinden biri olarak, geçmisin degerlerini gelecege tasimaktadir.

Edirne Isik Hotel

Merkez / Edirne
Isik Otel Edirne Merkez'dedir. Selimiye Cami, diger camiler, Saraçlar Caddesi ve Kapaliçarsi'ya yürüyerek 10 dk mesafededir. Otelimiz toplam 30 odalidir ve oda kahvalti konseptinde hizmet vermektedir. 24 saat açik resepsiyon, ve otoparkimiz mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Lozan Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Lozan Müzesi Hakkında

Lozan Müzesi Otelleri Trakya Üniversitesi, Edirne Valiliği, Edirne Belediye Başkanlığı, İstanbul Teknik Üniversitesi, Mimar Sinan Üniversitesi ve İnönü Vakfı'nın işbirliği ile rektörlük binasının da içinde yer aldığı, Karaağaç Mahallesi'ndeki tarihi tren istasyonu alanında kurulmuştur. Lozan'da elde edilen diplomatik zaferi ve dünya barışını simgeleyen anıtın yanındaki müzede, Karaağaç Mahallesi'ni Türkiye'ye geri kazandıran bu tarihi antlaşmanın anlam ve önemini gelecek kuşaklara aktarmak amacıyla Lozan Konferansı ve Lozan'ın mimarı İsmet İnönü ile ilgili belge, fotoğraf ve kitaplar sergilenmektedir.Rektörlük binasına çok yakın olan müzeye ulaşımda gayet kolaydır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır