Kurban bayramı otellerinde %50’ye varan indirim fırsatlarını kaçırma!Kurban bayramı otellerinde %50’ye varan indirimler!
Fırsatları İncele
Yardım

Loading...
Sırala

Bagoz Hotel

İyi
7.2
Laleli, Fatih, İstanbul
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Grand Bagoz Otel, değerli konuklarımızın en konforlu şekilde konaklamasını sağlamak ve güvenli, hijyenik bir ortamda güzel vakit geçirmesini sağlamak güler yüzlü hizmet anlayışımız ile gerçekleştirilmektedir.
İyi
7.2

Prestige Hotel Old City

Müthiş
9.9
Laleli, Fatih, İstanbul
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Kredi Kartı Gerekmiyor
Prestige Hotel Old City'nin odaları geniş ve klimalıdır. Odalar, modern mobilyalarla döşenmiş olup minibar ve oturma alanı ile donatılmıştır. Bazı odalarda sayvanlı yatak ve sıcak renklerde bir dekorasyon bulunmaktadır.
Müthiş
9.9

Hotel El Gato

Laleli, Fatih, İstanbul
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Kredi Kartı Gerekmiyor
Evinizden uzaktaki evinize hoş geldiniz! Size konfor sağlamaya kararlıyız.

Laleli Cami

Laleli Külliyesi; cami, medrese, çeşme, sebil, imaret, muvakkithane ve bir han’dan meydana gelmektedir. III. Mustafa zamanında, 5 Nisan 1760 tarihinde temeli atılan camiyle yapımına başlanan külliyenin mimarının kim olduğu tam olarak bilinmese de mimarın, Mehmed Tahir Ağa ya da Hacı Ahmed Ağa olduğu düşünülmektedir. Barok ve klasik mimarinin özelliklerinin bir arada görüldüğü külliye, 1765 yılındaki depremde hasar görmüş ve 1782 yılında tamir edilmiştir.Külliye medresesi 1894 depreminde ve 1911 yılında gerçekleşen yangında büyük hasar görmüş ve günümüze ulaşamamıştır. Külliyenin sebili ve türbesi Ordu Caddesi’ne bakan cephe üzerinde bulunur. Külliye türbesinde Sultan III. Mustafa ve Sultan III. Selim medfun olup, bu türbenin yanındaki türbede ise haseki sultanlar gömülüdür.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor