Kuşadası Yat Limanı Otelleri

En uygun Kuşadası Yat Limanı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kuşadası Yat Limanı Otelleri

Genel Bilgi

Marina, Kuşadası’nın kuzey bitiminde yer almaktadır. Özellikle batıdan yapılan yaklaşımlarda, marina ana mendireği önünde 200 m. genişliğe kadar ulaşan “Akburun Kayası” sığlığına dikkat edilmelidir. Ayrıca Yılancı Burnu’nun yarım mil kadar önünden batıya doğru uzanan “Petroma Kayası” isimli sığlık dikkat edilmesi gereken diğer bir noktadır. Marina içi

Risus Garden Marina Hotel Kusadasi

Kuşadasi Merkez / Kuşadasi / Aydin
Kuşadası’nın merkezinde, Yat Marina karşısında konumlandırılmış olan tesisimiz; meyve, zeytin ve çam ağaçları ile çevrili, birbirinden bağımsız 42 adet evden oluşmaktadır.

Kusadasi Tatilevleri

Soğucak / Kuşadası
Kuşadası Tatil Evleri, şehre yakın strese uzak, deniz ve orman manzaralı müstakil girişli yazlıklarda tatilinizi ev konforunda yaşayabilirsiniz.

DoubleTree By Hilton Kusadasi

Türkmen / Kuşadasi / Aydin
Kuşadası'ndaki marinanın tam karşısında yer alan bu otelde açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu ve 24 saat açık fitness merkezi bulunmaktadır. Lobide ve odalarda ücretsiz WiFi erişimi mevcuttur.

Paloma Hotels Marina Suites

Kuşadası Merkez / Kuşadası
Yarım pansiyon olarak hizmet veren 72 odalı Paloma Marina Suites, sadece yetişkinlere yönelik olup; 16 yaş üstü misafirlere açıktır.

By Karaaslan Inn

Merkez / Kusadasi / Aydin
Hotel By Karaaslan Inn Kuşadası Merkezi'nde, marina karşısında plaja 20 m. mesafede, Ege Denizi yat limanına bakan otel ücretsiz Wi-Fi, safe box, mini bar, LCD ekran uydu TV, zemin laminant parke olup, ahşap mobilyalar ile modern dekorasyon edilmiştir.

Ada Marina Hotel

Kuşadası Merkez / Kuşadası
Aden Ada Marina Hotel, Kuşadası Merkez'de 82 odasıyla, kahvaltı dahil konsepti ile hizmet sunulmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kuşadası Yat Limanı Hakkında

Kuşadası Yat Limanı Otelleri Marina, Kuşadası’nın kuzey bitiminde yer almaktadır. Özellikle batıdan yapılan yaklaşımlarda, marina ana mendireği önünde 200 m. genişliğe kadar ulaşan “Akburun Kayası” sığlığına dikkat edilmelidir. Ayrıca Yılancı Burnu’nun yarım mil kadar önünden batıya doğru uzanan “Petroma Kayası” isimli sığlık dikkat edilmesi gereken diğer bir noktadır. Marina içinde azami derinlik 5 metredir ve tonoz döşeli olduğu için demir atılmaz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır