Kum Müzesi (Sand Museum Antalya) Otelleri

Bu yerdeki 11 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kum Müzesi (Sand Museum Antalya) Otelleri

Genel Bilgi

Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali (SANDLAND) devasa boyutlarda yüzlerce kum heykelin sergilendiği, alan genişliği, katılan sanatçı sayısı ve kullanılan kum miktarı gibi özellikleriyle dünyanın en büyük kum heykel etkinlikleri arasında yer almaktadır.T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa Belediyesi, Antalya T

Titanic Beach Lara

Kundu / Antalya /
Akdeniz sahillerinin incisi Lara'da bulunan Titanic Beach Lara misafirlerine konfor, lezzet, eğlence seçeneklerini bir arada sunarak gündelik hayatın koşuşturmacasından uzaklaşıp harika zaman geçirmeleri için tüm alanlarında farklı imkanlar tanıyor.

Lara Beach Homes

Muratpaşa / Antalya /
Lara'da yer alan Lara Beach Homes, Lara'da, Butterfly Park Antalya'ya 2 mil (3 km) mesafede yer almaktadır. Bu 28 odalı daire, mutfak, balkon ve oturma odası gibi oda içi olanaklara sahiptir. Antalium Premium Mall da 2,9 km uzaklıktadır.

Delphin Be Grand Resort

Kundu / Antalya /
Delphin Be Grand Resort’ de cennet güzelliğinde deniz ya da bahçe manzarasının tadını çıkaracak, antialerjik odalar ve engelli odalarında özel tasarımlarla karşılaşacak, benzersiz kalitesinin mükemmelliğini yaşayacaksınız.

Delphin Diva

Kundu / Antalya /
ara kumsallarının dillere destan güzelliğinin tam ortasında bir huzur kenti Delphin Diva Premiere; misafirlerine deniz ve doğanın kusursuz birleşimini mucizeler yaratan mutfağı, konforun göz önünde bulundurulduğu odaları ve VIP balayı hizmetleri ile un

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Kum Müzesi (Sand Museum Antalya) Hakkında

Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali (SANDLAND) devasa boyutlarda yüzlerce kum heykelin sergilendiği, alan genişliği, katılan sanatçı sayısı ve kullanılan kum miktarı gibi özellikleriyle dünyanın en büyük kum heykel etkinlikleri arasında yer almaktadır.T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa Belediyesi, Antalya Tanıtım Vakfı ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti tarafından desteklenen etkinlik Global Design Art Works tarafından düzenlenmektedir. Artık Geleneksel bir hale gelen Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali 7. yılında da ziyaretçi akınına uğramaktadır. İmparatorluklar temasıyla hazırlanan devasa boyutlardaki 100'den fazla kum heykel 1 Haziran 2013 - 15 Kasım 2013 tarihleri arasında ziyaretçilerini bekllemektedir. 10 Bin ton kum kullanılarak dünyanın en iyi kum heykel sanatçıları tarafından hayat verilen muhteşem eserler kısa bir süre sonra yok olacaklar ama siz gördüklerinizi unutamayacaksınız! Bu yıl 7. sı düzenlenen Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali muhteşem eserlere ev sahipliği yapmaktadır. Günbatımına bağlı olarak heykellerin Led Aydınlatma Sistemi ile ışıklandırılması ve tematik müzik yayını bulunmaktadır.

Kum Müzesi (Sand Museum Antalya) Hakkında Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır