Yılbaşı Otellerinde, %30 indirime ilave %5 ZParaYılbaşı Otellerinde, %30 indirime ilave %5 ZPara
Fırsatları İncele
Yardım

Kum Müzesi (Sand Museum Antalya) Otelleri

En uygun Kum Müzesi (Sand Museum Antalya) otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Echinus Hotels

Normal
6.8
Lara, Muratpaşa, Antalya
Echinus Hotel, toplam 23 odası ile hizmet vermektedir.
Normal
6.8

Sarp Otel Kadriye

İyi
7.6
Kadriye, Belek,Antalya
Kadriye Sarp Otel büyük çam ormanları ve golf sahaları yanında plaja 1500 mt. mesafede bulunmaktadır. Otel giriş katında modern dizaynlı lobimiz, resepsiyon ve restoranımız bulunmaktadır.
İyi
7.6

Park Hotel Rooms & Apart

Kaleiçi, Muratpaşa, Antalya
Park Hotel Rooms & Apart, Antalya'nın en güzel yerlerinden biri olan Kaleiçi'nde misafirlerini ağırlamaktadır. Yemyeşil bir bahçe ve Karaalioğlu Parkı içerisinde bulunan otelimiz modern tarzda, tüm konforunuzu en üst seviyede tutmak için tasarlanmıştır.

Kum Müzesi (Sand Museum Antalya)

Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali (SANDLAND) devasa boyutlarda yüzlerce kum heykelin sergilendiği, alan genişliği, katılan sanatçı sayısı ve kullanılan kum miktarı gibi özellikleriyle dünyanın en büyük kum heykel etkinlikleri arasında yer almaktadır.T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa Belediyesi, Antalya Tanıtım Vakfı ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti tarafından desteklenen etkinlik Global Design Art Works tarafından düzenlenmektedir. Artık Geleneksel bir hale gelen Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali 7. yılında da ziyaretçi akınına uğramaktadır. İmparatorluklar temasıyla hazırlanan devasa boyutlardaki 100'den fazla kum heykel 1 Haziran 2013 - 15 Kasım 2013 tarihleri arasında ziyaretçilerini bekllemektedir. 10 Bin ton kum kullanılarak dünyanın en iyi kum heykel sanatçıları tarafından hayat verilen muhteşem eserler kısa bir süre sonra yok olacaklar ama siz gördüklerinizi unutamayacaksınız! Bu yıl 7. sı düzenlenen Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali muhteşem eserlere ev sahipliği yapmaktadır. Günbatımına bağlı olarak heykellerin Led Aydınlatma Sistemi ile ışıklandırılması ve tematik müzik yayını bulunmaktadır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor