Kum Müzesi (Sand Museum Antalya) Otelleri

En uygun Kum Müzesi (Sand Museum Antalya) otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kum Müzesi (Sand Museum Antalya) Otelleri

Genel Bilgi

Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali (SANDLAND) devasa boyutlarda yüzlerce kum heykelin sergilendiği, alan genişliği, katılan sanatçı sayısı ve kullanılan kum miktarı gibi özellikleriyle dünyanın en büyük kum heykel etkinlikleri arasında yer almaktadır.T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa Belediyesi, Antalya T

Sarp Otel Kadriye

Kadriye / Belek,Antalya
Kadriye Sarp Otel büyük çam ormanları ve golf sahaları yanında plaja 1500 mt. mesafede bulunmaktadır. Otel giriş katında modern dizaynlı lobimiz, resepsiyon ve restoranımız bulunmaktadır.

Park Boutique Hotel

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya
Park Boutique Hotel Rooms & Apart, Antalya'nın en güzel yerlerinden biri olan Kaleiçi'nde misafirlerini ağırlamaktadır.

Veranda Suites

Lara / Muratpaşa / Antalya
Veranda Suites 2020 yılında inşaatı tamamlanan, ultra lüks dekore edilmiş 1+1 ve 2+1 konforlu odalarıyla siz değerli misafirlerimize hizmete açılmıştır.

Huma Elite Hotel

Lara / Muratpaşa / Antalya
Huma Elite Hotel son teknolojik mimari ile modern bir şekilde dizayn edilmiştir.

Lara Beach Homes

Antalya Merkez / Antalya
Lara'da yer alan Lara Beach Homes, Lara'da, Butterfly Park Antalya'ya 2 mil (3 km) mesafede yer almaktadır. Bu 28 odalı daire, mutfak, balkon ve oturma odası gibi oda içi olanaklara sahiptir. Antalium Premium Mall da 2,9 km uzaklıktadır.

Arya Apart

Kundu / Antalya
Tesisimiz toplamda on adet odadan oluşmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kum Müzesi (Sand Museum Antalya) Hakkında

Kum Müzesi (Sand Museum Antalya) Otelleri Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali (SANDLAND) devasa boyutlarda yüzlerce kum heykelin sergilendiği, alan genişliği, katılan sanatçı sayısı ve kullanılan kum miktarı gibi özellikleriyle dünyanın en büyük kum heykel etkinlikleri arasında yer almaktadır.T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa Belediyesi, Antalya Tanıtım Vakfı ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti tarafından desteklenen etkinlik Global Design Art Works tarafından düzenlenmektedir. Artık Geleneksel bir hale gelen Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali 7. yılında da ziyaretçi akınına uğramaktadır. İmparatorluklar temasıyla hazırlanan devasa boyutlardaki 100'den fazla kum heykel 1 Haziran 2013 - 15 Kasım 2013 tarihleri arasında ziyaretçilerini bekllemektedir. 10 Bin ton kum kullanılarak dünyanın en iyi kum heykel sanatçıları tarafından hayat verilen muhteşem eserler kısa bir süre sonra yok olacaklar ama siz gördüklerinizi unutamayacaksınız! Bu yıl 7. sı düzenlenen Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali muhteşem eserlere ev sahipliği yapmaktadır. Günbatımına bağlı olarak heykellerin Led Aydınlatma Sistemi ile ışıklandırılması ve tematik müzik yayını bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır