Kum Müzesi (Sand Museum Antalya) Otelleri

Kum Müzesi (Sand Museum Antalya) otelleri, en uygun Kum Müzesi (Sand Museum Antalya) otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kum Müzesi (Sand Museum Antalya) Otelleri

Genel Bilgi

Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali (SANDLAND) devasa boyutlarda yüzlerce kum heykelin sergilendiği, alan genişliği, katılan sanatçı sayısı ve kullanılan kum miktarı gibi özellikleriyle dünyanın en büyük kum heykel etkinlikleri arasında yer almaktadır.T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa Belediyesi, Antalya T

Sarp Otel Kadriye

Kadriye / Belek,Antalya
Kadriye Sarp Otel büyük çam ormanları ve golf sahaları yanında plaja 1500 mt. mesafede bulunmaktadır. Otel giriş katında modern dizaynlı lobimiz, resepsiyon ve restoranımız bulunmaktadır.

Veranda Beach Suites

Lara / Muratpaşa / Antalya
Veranda Suites 2020 yılında inşaatı tamamlanan, ultra lüks dekore edilmiş 1+1 ve 2+1 konforlu odalarıyla siz değerli misafirlerimize hizmete açılmıştır.

Lara Beach Homes

Muratpaşa / Antalya
Lara'da yer alan Lara Beach Homes, Lara'da, Butterfly Park Antalya'ya 2 mil (3 km) mesafede yer almaktadır. Bu 28 odalı daire, mutfak, balkon ve oturma odası gibi oda içi olanaklara sahiptir. Antalium Premium Mall da 2,9 km uzaklıktadır.

Delphin Be Grand Resort

Kundu / Antalya
Delphin Be Grand Resort’ de cennet güzelliğinde deniz ya da bahçe manzarasının tadını çıkaracak, antialerjik odalar ve engelli odalarında özel tasarımlarla karşılaşacak, benzersiz kalitesinin mükemmelliğini yaşayacaksınız.

Delphin Diva

Kundu / Antalya
ara kumsallarının dillere destan güzelliğinin tam ortasında bir huzur kenti Delphin Diva Premiere; misafirlerine deniz ve doğanın kusursuz birleşimini mucizeler yaratan mutfağı, konforun göz önünde bulundurulduğu odaları ve VIP balayı hizmetleri ile un

Elysium Green Suites

Lara / Muratpaşa / Antalya
Elysium Green Suites, Antalya Lara'da etrafı orman ile çevrili 3 katlı 8 bloktan oluşan mimarisi ve konsepti ile bölgenin bir ilki olacaktır. 2021 Mayıs ayında açılışı yapılacak olan Elysium Green Suites, 12 ay hizmete açıktır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kum Müzesi (Sand Museum Antalya) Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kum Müzesi (Sand Museum Antalya) Hakkında

Kum Müzesi (Sand Museum Antalya) Otelleri Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali (SANDLAND) devasa boyutlarda yüzlerce kum heykelin sergilendiği, alan genişliği, katılan sanatçı sayısı ve kullanılan kum miktarı gibi özellikleriyle dünyanın en büyük kum heykel etkinlikleri arasında yer almaktadır.T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa Belediyesi, Antalya Tanıtım Vakfı ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti tarafından desteklenen etkinlik Global Design Art Works tarafından düzenlenmektedir. Artık Geleneksel bir hale gelen Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali 7. yılında da ziyaretçi akınına uğramaktadır. İmparatorluklar temasıyla hazırlanan devasa boyutlardaki 100'den fazla kum heykel 1 Haziran 2013 - 15 Kasım 2013 tarihleri arasında ziyaretçilerini bekllemektedir. 10 Bin ton kum kullanılarak dünyanın en iyi kum heykel sanatçıları tarafından hayat verilen muhteşem eserler kısa bir süre sonra yok olacaklar ama siz gördüklerinizi unutamayacaksınız! Bu yıl 7. sı düzenlenen Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali muhteşem eserlere ev sahipliği yapmaktadır. Günbatımına bağlı olarak heykellerin Led Aydınlatma Sistemi ile ışıklandırılması ve tematik müzik yayını bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır