Kudret Göz Hastanesi Otelleri

Kudret Göz Hastanesi otelleri, en uygun Kudret Göz Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kudret Göz Hastanesi Otelleri

Aldino Residence

Çankaya / Ankara
Tüm odalarda ücretsiz buklet malzemeleri sunulmaktadır.

Aldino Hotel & Spa

Merkez / Çankaya / Ankara
Kavaklıdere semtinde yer alan bu modern otel, Tunalı Hilmi alışveriş bölgesi'ne 500 metre uzaklıktadır. Otelde, ücretsiz Wi-Fi ve Tüm odalarda D Smart yayını bulunan LCD TV'ler vardır.

Ramada by Wyndham Ankara

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Ankara'nın ünlü caddelerinden Tunalı Hilmi Caddesi üzerinde, merkezi bir konuma sahip olan Ramada Hotel, şehrin iş ve eğlence bölgelerinin tam ortasında, Büyük Millet Meclisi'ne ve önemli yerlere yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Notte Hotel

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Ankara-Çankaya'da konforunuz maksimum düzeyde tutularak dizayn edilen konaklama birimlerine ev sahipliği yapan Notte Hotel, iş ya da turistik amaçlı şehirde bulunan herkese hizmet vermektedir.

Tüfad Prestige Hotel

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Otelimiz 4 standart olmak üzere 20 odalı 42 kişi kapasitelidir. 3 adet Toplantı salonu (150-60-15 kişilik) 2008 yılı itibari ile hizmetinizdedir.

Onyx Business Hotel

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Ankara'da pek çok mağaza, bar ve restoranın bulunduğu Tunalı Hilmi Caddesi'nde yer alan Onyx Business Hotel, TBMM'ye 1 km uzaklıktadır. Tesisin restoranı ve barı vardır. Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi ve özel otopark ücretsizdir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kudret Göz Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kudret Göz Hastanesi Hakkında

Kudret Göz Hastanesi  Otelleri Kudret Göz Ankara Hastanesi, 13 Mayıs 2002 tarihinde Kennedy Cad. No: 71 Kavaklıdere/ANKARA adresinde faaliyete başladı. Grubu ilk hastanesi olan Kudret Göz Hastanesi ANKARA, 24 Adet tek kişilik hasta odası, 4 adet ameliyathanesi, 12 adet Doktor muayene odası ve 5 adet tetkik odası ile sizlere hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır