KTÜ Sağlık Uygulamaları Araştırma Merkezi Farabi Hastanesi Otelleri

KTÜ Sağlık Uygulamaları Araştırma Merkezi Farabi Hastanesi otelleri, en uygun KTÜ Sağlık Uygulamaları Araştırma Merkezi Farabi Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun KTÜ Sağlık Uygulamaları Araştırma Merkezi Farabi Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

KTÜ kampusunda 38.000 m2 kapalı alanda yapımı tamamlanarak Farabi Hastanesi adını aldığı 600 yatak kapasiteli yeni ve modern binalarına 1986 yılında taşınmıştır.Eğitim ve araştırma yanında, bölge hastanesi konumuyla Doğu Karadeniz Bölgesinin geniş bir halk kitlesine hizmet veren 800 yatak kapasiteli KTÜ Farabi Hastanesi'ne başvuran hasta sayısında her

Andalouse Suite Hotel

Merkez / Trabzon
Trabzon'da yer alan Andalouse Suite Hotel, klimalı bir tesistir. Tesis bünyesindeki özel otopark ücretsizdir. Tüm konaklama birimlerinde düz ekran uydu TV vardır. Bazı birimlerde oturma ve/veya yemek alanı bulunmaktadır.

Bois Hotel & Cafe & Restaurant

Ortahisar / Trabzon
Bois otel, Kalkınma'da yer almaktadır ve bir terasa sahiptir. Bu tesisin olanakları arasında restoran, 24 saat açık resepsiyon ve ücretsiz Wi-Fi ile birlikte ücretsiz vale ve otopark hizmeti bulunmaktadır.

Alibeyoğlu Apart

Değirmendere / Merkez / Trabzon
Alibeyoğlu Apart'ın tüm konaklama birimlerinde oturma alanı, bazılarında ise deniz ya da dağ manzaralı teras veya balkon bulunmaktadır. Mutfak buzdolabıyla donatılmıştır. Tüm birimlerin özel banyosu, küvetli veya duşludur. Havlular temin edilmektedir.

Ayka Apart

Merkez / Trabzon
Ayka Apart evinizin rahatlığında, konforlu konaklama imkanı sunmaktadır.

Özgürcan Apart

Merkez / Trabzon
Özgürcan Apart, Trabzon'un önde gelen konaklama firmalarından bir tanesidir.1996'dan beri konaklama alanında faaliyetini yürüten firmamız 20 yıllık tecrübesiyle müşterilerine en güvenilir ve kaliteli hizmeti sağlamayı kendisine amaç edinmiştir.

Fi Suite Trabzon

Merkez / Trabzon
Şehir Merkezinde Karadeniz Teknik Üniversitesine ve Hastanesine yürüme mesafesinde olan tesisimiz Trabzon Forum Alışveriş Merkezine 5 dk lık bir mesafededir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

KTÜ Sağlık Uygulamaları Araştırma Merkezi Farabi Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

KTÜ Sağlık Uygulamaları Araştırma Merkezi Farabi Hastanesi Hakkında

KTÜ Sağlık Uygulamaları Araştırma Merkezi Farabi Hastanesi Otelleri KTÜ kampusunda 38.000 m2 kapalı alanda yapımı tamamlanarak Farabi Hastanesi adını aldığı 600 yatak kapasiteli yeni ve modern binalarına 1986 yılında taşınmıştır.Eğitim ve araştırma yanında, bölge hastanesi konumuyla Doğu Karadeniz Bölgesinin geniş bir halk kitlesine hizmet veren 800 yatak kapasiteli KTÜ Farabi Hastanesi'ne başvuran hasta sayısında her geçen yıl anlamlı bir çoğalma yaşanmakta, buna bağlı olarak hastanenin klinik, poliklinik, teşhis ve tedavi üniteleri, akademik ve idari personel ve de fiziki mekan bazında hizmet alanı genişletilmeye çalışılmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır