Korsanlar Mağarası Otelleri

Bu yerdeki 122 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Korsanlar Mağarası Otelleri

Genel Bilgi

Korsanlar mağarası, eskiden etrafına korku saçan Korsanların soygunlardan elde ettikleri mallar depoladıkları ve kaçırdıkları kızları tuttukları yer olarak ün salmıştır. Bu mağaranın tahminen 10 m. genişliğinde, 5-6 m. yüksekliğinde olan ağız kısmı teknelerin rahatlıkla içeri girip çıkmalarına imkan veriyor. İçeriye girdiğinizde camii kubbesi gibi ins

Select Apart Hotel

Merkez / Alanya / Antalya /
Açik yüzme havuzu, restoran bar hizmeti sunan Select Apart Hotel, odalarda mutfakli konaklama imkani sunmaktadir. Tesiste ücretsiz Wi-Fi erisimi ve 24 saat açik resepsiyon mevcuttur. Select Apart Hotel'in odalarinda klima(ücretsiz) ve balkon yer alir.

Sunpark Garden Hotel

Merkez / Alanya / Antalya /
Alanya merkezde yeşillikler içerisinde yer alan otelimiz siz ve aileniz için eğleceli ve kaliteli zaman geçirebileceğin tatil imkanıdır. Üç kez dünyanın en iyi Garden Oteli ödülünü alarak kupanında daimi sahibi olmuştur.

Villa Moon Flower Apart Hotel

Alanya / Antalya /
Tesiste bulunan aquaparkın çalışma saatleri 10.30-12.00 ve 14.30-16.00 saatleri arasındadır.Villa Sun Flower otelinde bulunan spa ve hamam için tesisin belirlemiş olduğu saatlerde çift yönlü ucretsız shuttle servisi bulunmaktadır.

Erkaptan Apart Otel

Merkez / Alanya / Antalya /
Ailece keyifli vakit geçirebileceğiniz tesiste siz tatilin tadını havuz başında çıkarırken, çocuklarınız da kendileri için düzenlenen çocuk oyun parkında eğlenebilir ya da çocuk havuzunda hoşça vakit geçirebilir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Korsanlar Mağarası Hakkında

Korsanlar mağarası, eskiden etrafına korku saçan Korsanların soygunlardan elde ettikleri mallar depoladıkları ve kaçırdıkları kızları tuttukları yer olarak ün salmıştır. Bu mağaranın tahminen 10 m. genişliğinde, 5-6 m. yüksekliğinde olan ağız kısmı teknelerin rahatlıkla içeri girip çıkmalarına imkan veriyor. İçeriye girdiğinizde camii kubbesi gibi insanın üzerine örten rengarenk taşları ve deniz suyunun bittiği yerden kuzeye doğru uzanan karanlığı seyredebilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır