Konya Çini Eserleri Müzesi (Karatay Müzesi) Otelleri

Konya Çini Eserleri Müzesi (Karatay Müzesi) otelleri, en uygun Konya Çini Eserleri Müzesi (Karatay Müzesi) otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Konya Çini Eserleri Müzesi (Karatay Müzesi) Otelleri

Paşapark Karatay Hotel

Karatay / Konya
Şimdi stresli bir günün yorgunluğunu üzerinizden atma vakti!.. Burası Paşapark. Buranın huzur, keyif ve samimi havası, sizi paşalar gibi hissetmenizi sağlayacaktır.

Başak Hotel

Karatay / Konya
Konya sehir merkezinde yer alan ve tecrübeli personelimizden 24 saat boyunca hizmet alabileceginiz otelimizin odalari sizlerin tüm ihtiyaç duyabilecegi konular dikkate alinarak dizayn edilmistir.

Otel Selçuk Sems-i Tebrizi

Karatay / Konya
Otelimiz sehir merkezinde olup, Alaaddin tepesine 100 metre, Mevlana Müze ve Türbesine 500 metre mesafededir. 2013 Eylül ayinda hizmete giren otelimiz 4 yildizli olup son derece konforlu odalara sahiptir.

Nun Otel

Merkez / Karatay / Konya
Konya'da, Mevlana Müzesi'ne yürüyerek 12 dakika uzaklıkta yer alan Nun Hotel, modern dekor, tesis genelinde ücretsiz WiFi ve ücretsiz özel otopark imkanı sunmaktadır. Nun Hotel'in klimalı odalarında LED uydu TV ve minibar vardır.

Safa Royal Museum Hotel

Karatay / Konya
Konya'da yer alan Safa Royal Museum Hotel, Mevlana Müzesi'ne 900 metre mesafededir. Tesis bünyesinde Eski Roma ve Selçuk dönemlerinden miras kalan eser ve yapıların sergilendiği bir müze bulunmaktadır.

Es Otel

Merkez / Karatay / Konya
Konyada bulanan tesisimiz siz değerli misafirlerimizin konaklaması ve rahat etmesi için hizmet vermekteyiz

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Konya Çini Eserleri Müzesi (Karatay Müzesi) Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Konya Çini Eserleri Müzesi (Karatay Müzesi) Hakkında

Konya Çini Eserleri Müzesi (Karatay Müzesi) Otelleri Sultan İzzeddin Keykavus döneminde Konya emiri Celalettin Karatay tarafından 1251'de yaptırılmıştır. Dönemin en büyük medresesidir. Cumhuriyet döneminde Çini Eserler Müzesi olmustur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır