Yardım

Konak Pansiyonları

Loading...
Sırala

Gama Residence

Normal
6.7
Kahramanlar, Konak, İzmir
Gama Residence olarak sizlere konaklama konusunda fark yaratabilmenin en önemli şartının kaliteli hizmet sunarak yüksek kalitede müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunun bilincindeyiz.
Normal
6.7

Siesta Hotel Izmir

İyi
7.2
Alsancak, Konak, Izmir
Siesta Otel, Izmir'in Konak semtinde, Izmir Saat Kulesi'ne 2 km ve Kadifekale'ye 1,4 km mesafede yer almaktadir. Odalar TV ile donatilmistir. Odada su isiticisi bulunmaktadir. Odalarin özel banyosunda küvet ya da dus vardir.
İyi
7.2

Deniz Pansiyon

5.8
Alsancak, Konak, İzmir
İzmir Merkezde Alsancakdayız, her yere yere yakınız.Uygun fiyatlarla konuklarımızı düşünmekteyiz.Odalarımızı özenle temizleyip konuklarımızın güvenle konaklamalarını sağlıyoruz.
5.8

Pastor Historical Apart-Hotel The Gulf of Izmir

Çok İyi
8.2
Kahramanlar, Konak, İzmir
İzmir'in Konak Mevki 'nde bulunan tesisimiz Pastor Pension Hotel The Gulf Of İzmir, alışveriş, kültür ve iş merkezlerine yakın konumu ile hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalara hitap ediyor.
Çok İyi
8.2

Okyanus Pansiyon

Konak, İzmir
İzmir'in Merkezi'nde Barlar Sokağı üzerinde bulunan Okyanus Pansiyon halk plajına, eğlence ve alışveriş mekanlarına sadece 3 dakikalık yürüme mesafesindedir. İşletmemizin odalarında Klima, TV, WC, Wi-Fi ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Konak Pansiyonları

Konak Pansiyonları için ön ödemesiz rezervasyon, taksit seçenekleri ve ucuz pansiyon fiyatları Otelz.com'da. Hemen rezervasyon yapın, pansiyonda ödeyin!
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor