Yardım

Loading...
Sırala

Pastor Historical Apart-Hotel The Gulf of Izmir

Çok iyi
8.2
Asansör, Konak, İzmir
Pastor Historical The Gulf Of İzmir, İzmir'in tarihi semti Karataş'ta yer alır. Bu bölgede Osmanlı zamanında levantenler yaşarmış.
Çok iyi
8.2

Gama Residence

Normal
6.8
Kahramanlar, Konak, İzmir
Gama Residence olarak sizlere konaklama konusunda fark yaratabilmenin en önemli şartının kaliteli hizmet sunarak yüksek kalitede müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunun bilincindeyiz.
Normal
6.8

Siesta Hotel Izmir

İyi
7.2
Alsancak, Konak, Izmir
Siesta Otel, Izmir'in Konak semtinde, Izmir Saat Kulesi'ne 2 km ve Kadifekale'ye 1,4 km mesafede yer almaktadir. Odalar TV ile donatilmistir. Odada su isiticisi bulunmaktadir. Odalarin özel banyosunda küvet ya da dus vardir.
İyi
7.2

Deniz Pansiyon

Normal
5.8
Alsancak, Konak, İzmir
İzmir Merkezde Alsancakdayız, her yere yere yakınız.Uygun fiyatlarla konuklarımızı düşünmekteyiz.Odalarımızı özenle temizleyip konuklarımızın güvenle konaklamalarını sağlıyoruz.
Normal
5.8

Aqqa Residence

İyi
7.2
Alsancak, Konak, İzmir
Aqqa Residence’e Hoş Geldiniz! Şehrin merkezinde, Alsancak Kahramanlar’da bulunan Aqqa Residence, ulaşım kolaylığıyla unutulmaz bir konaklama deneyimi sunuyor.
İyi
7.2

Laguna Hotel

Alsancak, Konak, İzmir
Laguna Hotel 4 odalı butik bir işletmedir. Her odası farklı olarak tasarlanmıştır.

Konak Pansiyonları

Konak Pansiyonları için ön ödemesiz rezervasyon, taksit seçenekleri ve ucuz pansiyon fiyatları Otelz.com'da. Hemen rezervasyon yapın, pansiyonda ödeyin!
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor